Kuzenim göbek mekikle incelmez, boşuna yapıyorsun dedi?

Spor salonunda hocam mekik bel yanlar her yerim için hareket yapıyorum. Kuzenim göbek diyetle gider mekik hiçbir şey yapmaz en zor giden göbekte ki yağlardır felan dedi. Doğru mu boşuna mı yapıyoruz yoksa yanlış mı biliyor?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Şu sekilde anlatayim bölgesel yag eritme diye bisey yok vücut nereden isterse oradan yakar yaglari ve genelde yaglari en cok depoladigi yerden daha fazla yag yakar eger göbek cevresinde daha cok toplandiysa bacakta calissa kolda calişsa gobek bolgesindeki yaglar daha fazla yakilir illaha gobegimi eriticem diye mekik cekmene gerek yok koşu yuruyus daha fazla kalori yaktirir

0|0
    0|0
  • evet cok dogru spor %25 mutfak %75 di vücut gelisiminde dogal olarak yag yakımıda aynı sey gecerlidir. bogazını tutup bol kardiyo yapmalısın. ayrıca kalori hesabına göre bence yemelisin yoksa göz kararı kacırabilirsin oranları :) mekik falan bunlar düsük yag oranında six pack cıkarmak icin özel hareketler ama toplum yanlıs anlıyor bunları :D ona bakarsan dünya mekik sampiyonlarında sixpack yok bazılarnda adamlar binlerce mekik cekiyor :D

0|0
    0|0
  • Kardiyo egzersizleri yapın. Onlar mekikten çok daha etkilidir. Sadece mekik çekmekle yağlar erimiyor.. Mekik çekerseniz göbeğinizin altındaki kaslar sertleşir. Göbek yağı ise yüzeyde biriktiği için meki pek bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • Doğru bir laf var baklava mutfakta yapılır diye ama hareketler bosuna değil yağ yakmalısın öncelikli olarak

0|0
    0|0
    • ya benim omuzlarım çok geniş o doğuştan mı sizce

• Görmeden hani yanlış anlasılmasın ama ellemeden anlıyamam ama genetik olma ihtimali yüksek ya da farketmeden poşet tasırken ne bileyim o tarz seyler yaparken omuzundan güç alıyorsundur bunun için kanat ve trapez kası çalışman etkili olur omuzların garip duruyorsa onları normal gösterir

• Göbek incelmez doğru demiş bel incelir göbek erir

0|0
    0|0
  • bosuna degil biraz kas yapmis olursun

0|0
    0|0
  • Vücudumu seviyorum yiyorum yiyorum hep 70 72 boyda 183

0|0
    0|0
  • Halt etmeiş bal gibi de erir...

0|0
    0|0
    • Bak ben sana bişi diyeyim ; Fiziğini bu kadar dert etme! Emin ol erkek milletinin bu kadar takıntısı yoktur... Hatta ne derler bilirmisin... Gece olup lamba her kadın aynıdır... Ne demek istediğimi anladın demi?

• ben kadınlar için dert ediyorum zaten çatlasın patlasınlar :)

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...