Kızlar/erkekler beğendiğiniz erkek vücutlarını yollayabilir misiniz?

Ben uzun süredir vücut geliştirme yapıyorum. Henüz ideal vücuda kavuştuğumu düşünmüyorum. Hafif göbeğim var. Dikkat çekmese de karın kaslarımın belli olmasını engelliyor. Geçenlerde bir arkadaşım (kız) vücudumun fazla kaslı olduğunu, vücut çalışmamam gerektiğini söyledi. Sadece karın kaslarına ağırlık ver dedi. Boyum 1.71, kilom 70. Sorunum ise şu: Karın kaslarımı belli edebilmem için yağ eritmem yani biraz kilo vermem lazım ama boyum kısa olduğu için o zaman da çocuk gibi görünmek istemiyorum. Şu anda daha kalıplı duruyorum. Neyse fazla uzattım. İdeal olduğunu düşündüğünüz erkek vücutlarının resimlerini yollayabilir misiniz ve yolladığınız vücutta dikkat çekici olan beğenmenizi sağlayan bölgeyi belirtebilir misiniz? Bir de zayıf ve kasları belirgin bir vücut mu yoksa daha güçlü ve daha iri duran bir vücut mu tercih edersiniz?

Güncellemeler:
link

Benim vücudum bu adamın sonraki haline benziyor. Ne düşünüyorsunuz?
Koskoca sitede hiç cevap verilmeyen tek soru. Çok zor bir şey sormadım. Cevap lütfen :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• vücudundaki yağlardan kurtul

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• güçlü ve iri duran daha iyidir bende uğraşıyorum vücut geliştirmeyle sen vücudundaki yağlardan kurtul zaten oturur kalıbın

0|0
    0|0
  • soldakinemi benziyo?

0|0
    0|0
  • kası felan geç basket oyna boy kısa adamım

0|0
    1|0
Yükleniyor...