Spor ve diyet hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Spor hayatımın merkezi oldu. 2 aydır yapıyorum. Haftada 3 4 gün gidiyorum 1 ve ya 2 gün dinlenerek.

Diyet derken çok cüzi bir kilom yok ancak 1 ay sonra bugün ilk defa tatlı makarna ve kola içtim yemin ediyorum ağlıcaktım canlarım benim diye sarıldım onlara...

Çok kısıtlamama gerek var mı sizce fikir verebilir misiniz?

Ha bir de oruç canım isterse tutmaya çalışıcam, tabiki oruçlu spor yapılmaz Ramazan da illa kilo alınır mı ve iftardan sonra spor işe yarar mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• İftarda hafif beslenip antrenman yap ve antrenmandan gelip ana öğün yap. Tatlı kola vs tüketmemek en iyisi ama haftada 1 öğün (cheat meal) dilediğin gibi beslenebilirsin. Psikolojik olarak zorlayan bişey varsa antrenman öncesi ufak ufak atıştırabilirsin

0|0
    0|0
    • Bakın ben Boğa burcuyum yemek yemek benim ata sporum :D Zaten haftada 1 yapıyorum. İftarda hafif yiyiyim spora gidiyim işe yarar değil mi

• bir şey daha sorabilir miyim?

• özelden sorabilirsin

Erkekler Ne Diyor 3

• yemek düzenini değiştirmek şekeri tamamen hayatından çıkarmak değil eğer onlarsız yaşarım dersen çıkar ama onlar olmayan yaşayamam diyorsan ara ara alman lazım vucüd sen onları aldıktan sonra ben bidaha bunlara muhtaç kalıcam diye hepsini depolar ve azar azar harcar yani boşu boşuna vucüdünda yağ depolamış olursun haftada 1 kere az miktarda alman en ideali

0|0
    0|0
  • Oruçlu neden spor yapılmasın. Gayette yapılır.

0|0
    0|0
  • Baklava yiyerek kilo vereni gördüm ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...