A Milli Erkek Basketbol Takımımız Rio Olimpiyat Eleme Oyunlarında başarılı olabilir mi sizce?

Kadroda gormek istediğiniz bir basketbolcu var mı.
A grubunda yer alan Millilerimiz, Senegal ve Kanada ile karşılacak.
B grubunda ise Fransa, Yeni Zelanda ve Filipinler yer alıyor. Eleme maçlarında gruplarını ilk 2'ci sırada bitiren takımlar çapraz eşleşecekler.
A Milliler maçlarını 4-10 Temmuz arası Filipinler'de oynayacak.
Ana kadroda;
Birkan Batuk, Cedi Osman, Doğuş Balbay, Furkan Korkmaz (Anadolu Efes)
Tolga Geçim, Can Maxim Mutaf (Banvit)
Ender Arslan, Metin Türen, Semih Erden, Oğuz Savaş, Mehmet Yağmur (Darüşşafaka Doğuş)
Melih Mahmutoğlu, Barış Hersek, Ali Muhammed (Fenerbahçe)
Göksenin Köksal, Sinan Güler (Galatasaray Odeabank)
Metecan Birsen (İstanbul BBSK)
Kenan Sipahi, Samet Geyik (Pınar Karşıyaka)
Ömer Aşık (New Orleans Pelicans. )

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Biz Türk'üz gerçekten isteyerek, başarmak için oynadıktan sonra yenemeyeceğimiz takım yoktur. Biz bitti demeden bitmez demesini çok severiz. ☺

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Nba de harika sezon geçiren Enes Kanter i görmek isterdim ama maalesef siyasi sebeplerden dolayı böylesine oyuncudan faydalanamıyoruz

Fransa ve 12 dev adam gruplarını lider tamamlar final maçında bu iki takımdan biri olimpiyat biletini kapar

1|3
    0|0
  • İnş diyelim gruptan çıkacağımızı düşünüyorum ama ilerisi nolur bilinmez dediğim gibi inş güzel sonuçlar elde ederiz.

1|0
    0|0
  • pembeye bak hele neleride takip ediyor -.- fransayı uzun süredir yenemiyorduk sanırım öyle hatırlıyorum, filipinleri eziriz sanırım, yeni zellanda milli takım olarak çıkışta arad iyi sonuçlar alıyorlar ve biraz çamur oynuyorlar basketbolu ama yeneriz bence... kendi grubumuzda senegali yeneriz, kanadada sorun değil bence... ama sonrası çıkacacak ülkülürü bağlı, bir italya çıkar elenir geliriz, çıkacak takıma bağlı..

1|0
    0|0
    • Spor yazarlığı yaptığım için bir nevi sporun her dalını takip ediyorum. Dediğin gibi Fransa'yı uzun süre yenemiyorduk ama belki bakarsın şans bizden yana olur bu seğer yeneriz 😊

• Enes Kanter'i diyorsun, çağırmadılar

• evt o, gerçi bir atışma yaşadı koç ile çağrılsaydı takımla bütünleşme sağlayıp faydalı olabilir miydi bilmiyorum ama nba gibi bir ligte tutunabilmek zor yani, ataman' ın politik mevzulardan hem takımı hem kendisini soyutlayıp sırf basketbolun gerçekkleri çercevesinden bakıp bu oyuncuyu milli takıma kazandıırması lazım sanki... neyse umarım milli takım iyi işler yapar diyim

• enes kanter olsa fena olmazdı.
    emir bence mutlaka olmalı

1|2
    0|0
    • Enes Kanter siyasi sebeplerden dolayi çağrılmadı.
      Emir konusunda haklısınız kadroda olmalıydı.

• Enes gibi bir nba oyuncusunun alinmamasi uzucu burda koc hamleleri banc gelen oyuncularin katkilarida cok onemli dixion ile melih birkan batuk umarım elleri isinir onlar ekstra paslari verirsek cezalandiririz ribontlar almamiz lazim iceri penetre edip vurcan smaci

1|0
    0|0
  • Saray soytarısı ataman olduğu sürece ben bir şey beklemiyorum enes kanter gibi bir adamı korkudan takımda dahil edemiyor yazık cidden yazık

1|2
    0|0
  • Pek şans vermiyorum

1|0
    0|0
  • Bence başarılı olur. Dixon'ın milli takımda olması bence çok büyük şans.

1|0
    0|0
    • 3'luk atışlarda çok başarılı. Milli Maçımızda'da umarım o güzel 3'luklerden atar.

• Atar, oyunu da güzel kuruyor.

• Başarılı olurlar inşallah

1|0
    0|0
  • iyi mücadele vereceklerdir

1|0
    0|0
  • Ersan İlyasova neden alınmadı bir sakatlık falan m var?

1|1
    0|0
    • Hafif sakatlığı olduğu için riske edilmemek için çağrılmadı.

• Pardon Dixon kadrodaymiş, yanlıs yazdımm

• Aman diyim 😀 oda olmasa işimiz çok zordu

• Anlamam maç basket felan :)

1|0
    0|0
  • tek yürek oluruz anadın mı ;)

1|0
    0|0
  • Olurlar bence

1|0
    0|0
  • Hayır