Hayatımın en heyecanlı günüydü.

kızın biriyle kesişiyorduk çok tatlıydı adeta yarım saat gözlerimiz birbirimizden hiç ayrılmadı kız çok güzeldi ne bileyim özgüven eksikliği işte bendede bu sorun vardı ve kıza o gün hiç açılamamıştım . böyle devam ederse benim çok sıkıntı yaşayacağım belli . Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız? KONUŞURMUYDUNUZ ONUNLA ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• birşeyi sürekli çabalarsan hata da yapsan yenilsen de mağlup de olsan ezilsen de belli bir süreden sonra kazanacaksın . Matematiksel olarak :) Her zaman kaybedemezsin . Ama yenilmeye de alışırsın bu iyi birşey olur . Ve her kaybettiğinde , bir sonraki hamlen daha iyi olacaktır emin olabilirsin :) . O yüzden yenilmekten veya yapacağın şeyin karşılıksız olmasından korkma :) .

Şahsen madem onca dakika kesişmişsiniz . ben olsam yanına gidip gayet düzgün bir ses tonu ve kızın karşısında çökük değil dik ve kendinden emin bir şekilde durarak . Afedersiniz gözlerinize daha yakından bakabilme ihtimalim var mıdiye sorardm . O kadar bakışmadan sonra hayır demiyeceğine eminim evet de demiyecek lakin gülecektir . oturabilirmiyim diye izin alıp oturdukdan sonra sı ağından cıkan cümlelere emanet bir şekilde herhangi birşeye yelken açabilirsin :) .

Unutma denemessen %100 de %100 kaybedersin denersen en kötü ihtimal %99 kaybeder %1 kazanırsın :) . bu da en kötüsü tabi ki yanlış anlama :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Duygulandım git konuş karşim

0|1
    0|0
    • bidaha görürsem konuşacağım kesin ama malesf çıkmaz bidaha karşıma :/

• Konuş ya bir erkeğin sürekli utangaç davranıp ne yapacağını bilmemesine anlam veremiyorum az cesaretli olun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Korkularının üstüne yürü. Kızın yanına git ona öyle delici bir bakış at ki kız kendinden geçsin. Sonra sadece " biraz yürüyelim mi? " diye sor. Gerisi gelmezse yüzüme tükür ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...