Kapat

Hayatımın en heyecanlı günüydü.

kızın biriyle kesişiyorduk çok tatlıydı adeta yarım saat gözlerimiz birbirimizden hiç ayrılmadı kız çok güzeldi ne bileyim özgüven eksikliği işte bendede bu sorun vardı ve kıza o gün hiç açılamamıştım . böyle devam ederse benim çok sıkıntı yaşayacağım belli . Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız? KONUŞURMUYDUNUZ ONUNLA ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• birşeyi sürekli çabalarsan hata da yapsan yenilsen de mağlup de olsan ezilsen de belli bir süreden sonra kazanacaksın . Matematiksel olarak :) Her zaman kaybedemezsin . Ama yenilmeye de alışırsın bu iyi birşey olur . Ve her kaybettiğinde , bir sonraki hamlen daha iyi olacaktır emin olabilirsin :) . O yüzden yenilmekten veya yapacağın şeyin karşılıksız olmasından korkma :) .

Şahsen madem onca dakika kesişmişsiniz . ben olsam yanına gidip gayet düzgün bir ses tonu ve kızın karşısında çökük değil dik ve kendinden emin bir şekilde durarak . Afedersiniz gözlerinize daha yakından bakabilme ihtimalim var mıdiye sorardm . O kadar bakışmadan sonra hayır demiyeceğine eminim evet de demiyecek lakin gülecektir . oturabilirmiyim diye izin alıp oturdukdan sonra sı ağından cıkan cümlelere emanet bir şekilde herhangi birşeye yelken açabilirsin :) .

Unutma denemessen %100 de %100 kaybedersin denersen en kötü ihtimal %99 kaybeder %1 kazanırsın :) . bu da en kötüsü tabi ki yanlış anlama :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Duygulandım git konuş karşim

0|1
    0|0
    • bidaha görürsem konuşacağım kesin ama malesf çıkmaz bidaha karşıma :/

• Konuş ya bir erkeğin sürekli utangaç davranıp ne yapacağını bilmemesine anlam veremiyorum az cesaretli olun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Korkularının üstüne yürü. Kızın yanına git ona öyle delici bir bakış at ki kız kendinden geçsin. Sonra sadece " biraz yürüyelim mi? " diye sor. Gerisi gelmezse yüzüme tükür ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...