Bayanların steroid kullanması?

Bayanların steroid kullanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• kısa bir süre önce çok büyük bir kaza geçirdim ve kollarım hariç bütün kemiklerim kırıldı buna omurgamda dahil omuriliğimde çok ciddi zararlar gördü iskeletin üzerinde ki yükü hafifletebilmek adına 40.000 mg steroid ( kortizon ) basıldı vücuduma bu süre içinde kendimde değildim fakat çekilen fotoraflar var zaten uzun boyu eli kolu bacağı uzun kaslı biriyim 40.000 mg kortizonla beraber o yatakta bildiğik hulk a dönüştüğümü gördüm fakat etkisi geçip vücut kortizonun atınca normal halime döndüm kilolu bayanların çoğunun kortizon tedavisi görüyo olabiliceğinin o zaman farkına varmıştım ama bunu neden uzun süreler yaptıkları hakkında bir bilgim yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Steroid, birbiriyle kaynaşmış dört halkadan oluşmuş karbon iskeletli bir lipittir. Steroitler asetil KoA biosentez yolundan oluşurlar. Farklı steroidler bu halkalara bağlı olan fonksiyonel gruplar bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Bitkiler, hayvanlar ve mantarlarda yüzlerce çeşit steroid tanımlanmıştır. Steroitlerin canlılarda genel olarak en önemli işlevi hormon olaraktır. Steroid hormonlar, steroid hormon reseptör proteinlere bağlanarak fizyolojik etkilerini gösterirler. Bu reseptörlere bağlanınca gen transkripsiyonu ve hücre fonksiyonunda değişimlere neden olurlar.
    böyle bişeyi neden kullanıyosunuzki, ne olduğunuda anlamadımda :)

1|0
    0|0
  • steroid kullananlar canıyla kumar oynar o yüzden deli olduklarını düşünürüm.

https://www.youtube.com/watch?v=JkcQmbZPSF0

1|0
    0|0
  • vucut yapmak icinse eger itici bulurum performans icinse cekici bir vucuda sahip olabilirler paranin oldugu her sporda steroid vardir

1|0
    0|0
  • Pipin çıkar testonun etkilerinden memnun kalmazsın, sakalın bıyığın çıkar :) erkek için tamamda kadın için hiç olmaması gereken birşey.

1|0
    0|0
  • Kullanmasın Steroid kalp ritmini bozan ve ölüm kadar götürebilecek bir maddeden bahsediyoruz burada ;)

1|0
    0|0
  • ne amaçla

1|0
    0|0
  • steroid ney ki

1|0
    0|0
  • pipisi çıkmış kadın istemiyoruz diyorum

1|0
    0|0
  • erkekliği öldürdüğünü biliyorum da kadınlarda nasıl bir etki bırakıyor ona pek vakıf değilim

1|0
    0|0
  • Kullanmazsanız daha iyi, hatta erkekler de kullanmasın zararlı sonuçta

1|0
    0|0
    • Amerikan Sağlık Örgütü bile steroidlerin zararsız olduğunu söylüyor fakat bence çok zararlı. Bu ilaçlar 10 20 yıl sonra zararını gösteriyor.

• Yani ben bilmiyorum ne kadar sürede gösterdiğini ama zararlı biliyorum :)

• Amaca yönelik kullanılabilir

1|0
    0|0
  • burası özgür bir ülke isteyen kullansın ben bir şey düşünmem.

1|0
    0|0
  • zafere giden yolda her şey mubahtır :D

1|0
    0|0
  • kullanabilir zararı yok

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Berbat olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bir bitmedi cinsiyetçiliğiniz

1|0
    0|0
Yükleniyor...