Yaşını küçük göstermek ne kadar güzel birşey ?

Sizdede var mı böyle birşey yoksa yaşınızı mı gösteriyorsunuz ? yaşını küçük gösterince insan bir mutlu oluyor her gün yaşıtların yaşlanmış sen tazesin :)

0|0
18|16

En İyi Kız Görüşü

• Yaşım 22 ama 15 diyen bile oldu neresi güzel :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• ben normal gösteriyorum.

0|0
    0|0
  • Yaşımı göstermiyorum.

0|0
    0|0
  • evet bana eskiden de oluyordu hatta küçükken bile mesela ben 6.sınıftayken bana 5.sınıf mısın diyorlardı:)

0|0
    0|0
  • Bazen güzel.

0|0
    0|0
  • iş güç açısından boktan bir durum. seni kaale almıyo insanlar. sanki liseden yeni mezunmuşum gibi görüyolar tanımayanlar da.

1|0
    0|0
  • Tam yaşımı gösteriyorum. Bazen 1-2 yaş küçük tahmin ediyorlar ama o da önemli değil

0|0
    0|0
  • gencimm...

0|1
    0|0
  • Minyon olduğum için yaşım küçük gösteriyor :)

0|0
    0|0
  • 3-4 yas kucuk gosterdigimi soyleyenler olsa da, hala kimlik gostererek sigara aliyorum.

0|0
    0|0
  • Anneme çekmişim yaşlanmıyoruz :))

0|0
    0|0
  • minyon olunca gösteriyoruz küçük :)

0|0
    0|0
  • Yaşıtlarım olgunlaştı ben daha küçüğüm ://

0|0
    0|0
    • dış görünüşle olgunlaşılmaz zaten dostum :)

• '' Yanlış biliyorsun dostum :) Dış görünüş olarak olgunlaşılır. Olgunlaşma iki türlüdür. Fiziksel olgunlaşma, zeka/akıl bakımından olgunlaşma. '' ya şunları yazan benmiydim , konuyu açan sensin zaten :) , ya neyse ben haksız olduğunu kabul eden bir kadına rastlamadım ömrü hayatımda zaten boşver :)

• Beni bir 15 yasinda saniyorlar bir 25 anlamiyorum yani bir ortasini bulamiyorlar. ^^

0|0
    0|0
  • çok saçma ama :D :D

ben yapmıyorum zaten öyle daha gencim :)

0|0
    0|0
  • Küçük gösteririm.Şimdilik güzel birşey değil ama 30'lu yaşlarda şaraba dönüşeceğim;))))))));)))

0|0
    0|0
  • 20 yaşımdayım 16 mısın 13 müsün diyen var, iğrenç duygu :(

0|0
    0|0
    • ilersinde düşünün şunu bee daha zaten çocuksunuz :)

• yaşlıyken genç göstermek hoşta, gençken çocuk göstermek kötü

• evet ona katılıyorum ama şimdi yaşıtlarım yaşlandı onlara fark etıyorum her konuda onlar bana bakıp kıskanıyor bir 7,8 sene bende çektim onları ama sonra he bundan sonra 60 a kadar giderim olucak inş . :))

• bana genelde derleer yasindan daha kücük gösteriyorsun diye mutlu ediyor beni öyle demeleri :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 19 buçukum zaten gerek yok küçültmeye:/

0|0
    0|0
  • 17 18 yaşındayken kaça gidiyosun bakim sen ufaklık derlerse o zaman görün bide güzelliği..

0|0
    0|0
    • gel sana ufaklığı gösteriyim dersin sende :) , ilerde kaymağını yiyeceksin hiç meraklanma tecrübe ;)

• bende öleyim.30 oldum, görenler max 19 diolar..gecen bir kadına bu sene lise biticek seneye üni sınavına giricem dedim,en güsel yıllar kıymetini bil dedi..güselligi kötülügü hedefindeki iş ve kadın tiplmesiyle alakalı...artılarıda var eksileride..

0|0
    0|0
  • kızlşar için güzel bir durum fakat

0|0
    0|0
  • ewet kızlar madem hepiniz küçük göstryrsnuz estetiğe para harcamıcanız gelsin baklawalar haydi kızlar cimri olmayalım lütfen

0|0
    0|0
  • ben83 lüyüm 20 nisanda 31 e girdim :D belli oluyomu hacım :D

0|0
    0|0
    • oluyor maalesef ;) , en az bir 7,8 yaş küçük göstermen lazım benim gibi :)

• seni on kere gömerim ben rahat ol sen :) ,

• kutlarım :)

• Ben zaten 18imdeyim sorun yok:)

0|0
    0|0
  • Stajda üniversite öğrencisiyim diyince şaşırıyorlar. Lise sanıyorlar.

0|0
    0|0
  • evet evet katılıyorum fsdfsd

0|0
    0|0
  • Sakal bırakınca 10 yaş büyüyorum ://7

0|0
    0|0
  • 23üm, sakal bırakırsam 30um.

0|0
    0|0
  • ben küçük gösteririm memnunum şikayetim yok