Bu kür doğru mu?

Merhaba arkadaşlar.
19 yaşındayım, 63 kilo ve 1,81 boyundayım. Düzenli olarak vücut geliştirme yapıyorum, parçalandım fakat daha fazla hacim ve kuvvet lazım. O yüzden aşağıdaki küre girmeyi düşünüyorum.
İlk hafta: E vitamini, Protein tozu, BCAA
3 hafta bu tempoda devam edeceğim.
Daha sonra E vitaminini kesip yerine hacim için Kreatin Mono ve Gainer kullanacağım.
20 gün sonrasında Kreatini kesip tozla 1 hafta kadar gideceğim.
Ve C Vitamini, Glutamin ve B vitamini ile kürü bitireceğim son hafta...
Sizce eksikliklerim nedir? Bu kür doğru mu?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki daha bilgili arkadaşlarımız, hocalarımız sana yardımcı olacaklardır.
    Ama kürün hacim ve güç için ise vitaminlere boşa para harcamış olursun.
    30 TL vitaminlere ve 100 TL Glutamine vermek yerine kaliteli bir balık yağı daha doğru olur bu kür için. Ama bana kalırsa balık yağına bile ihtiyacın yok.
    Protein tozu, BCAA, Kreatin, Gainer gayet doğru seçimler olmuş. Bunları bir süre ara vermeden kullan. Etkisi tatmin edici olacaktır. Vitamin ve Glutamine boşa para bayma güç için faydası olmaz. Genel sağlığımız için ise oldukça faydalı

0|1
    0|0
    • Daha önce yüksek sözde A vitamini kullandım ve faydalı buldum. Ondan demiştim vitamin suplement küründe faydalı olurmu diye...

• Yüksek dozda A Vitamini kullanman ekstra bir güç veya hacim sağlamaz. Sen psikolojik olarak öyle hissetmişsindir. Eğer faydalı olduğunu düşünüyorsan tüm vitaminleri 1 ay kullan yüksek dozlarda... hacim ve kuvvet artmayınca bana hak vereceksin.
      Kreatin, Protein ve BCAA Devam et. Gainerde ekleyebilirsin. Kolay gelsin :)

• Tamamdır.
      Bir ara yüksek doz vitaminde denerim.

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş takviyeyi takviye olarak kullan. Beslenme ile kapatamadıgın açıklar için kullan

0|1
    0|0
    • Öyle kullanıyorum.
      Kür sizce doğru mu?

• protein tozu bcaa glutamin hepsi kas gelişimi için kullanılır. kreatin antrenman öncesi performans arttırıcı gainer ise kh. Vitamini kullanmana gerek yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• :) kreatini kesmek anlamsız. üstelik günlük ne kadar proteine ihtiyacın varsa onu almaya çalış beslenmeni maksimize için de tozları kullan

0|1
    0|0
    • Teşekkürler Kreatini kür boyunca kesmeyeceğim peki kürde ne gibi eksik veya fazlalıklar var sizce?

Yükleniyor...