Beyler, Neden karın kaslarım belirgin olmuyor?

biraz göbek var hafiften yani yağ yakıcı falan içmiştim mekik egzersizini yapıyorum cabuk yoruluyorum enerji takviyesi de aldım protein de alıyorum ama göbekte bir türlü üst çift karın kası dısında pek kasım belirgin olmadı? ne yapmam gerek?(not:spora gitmiyorum ama başlayabilirim)

Güncellemeler:
Müslüman neyin orucunu tutup kutluyor? Kaç yıl önce Aleviler bugün namaz esnasında katledildi o günden beridir namazdan tövbe ettik siz neyin orucunu tutup bayram diye kutluyorsunuz?

0|0
4

En İyi Erkek Görüşü

• Üst karın ve alt katın diye bişey var karın kası çalısırken üst karın çalısıyorsundur alt karında çalısmalısın ama en önemlisi baklava istiyorsandiğet uygulamak 7-8 yag oranına düşmelisin ki buda steroidsiz olabilen en düşük yag oranları

0|1
    0|0
    • Alt karın egzersizi nerden bulabilirim. Hangi sitelerde var

• Biliyorum da dostum günde mak ne kadar protein alayim

• Bana özelden kilonu boyunu biliyorsan yag oranını filan yaz mümkünse foto at bakalım ayarlıyalım

Erkekler Ne Diyor 3

• Proresyonel yardm sart en iyisi spor salonunds hocanın sana tavsiyesini dinlemen.

0|1
    0|0
    • Bugüne kadar zaman yoktu ama şu devirde sonra gitmekten çekiniyorum kalabalık ortamı sevmem

• Himm okdr sartmi vuct benimde karin kasim yok ama fitimdir vucdum guzrl

• Karın kası ni çıkarmam gerek işim var

• üst 2 gözüküp alt 2 gözükmüyosa çok sıkı diyet yapman gerek ona da gerek yok bence öyle takıl

0|1
    0|0
    • Nasıl öyle takılayım? Gerek yok derken

• Bnde 23 yasndaym vuct bende istyrm ama sene ye artik

• @perseid78 sen neden erteledin ki

• Zamana bırak

0|0
    0|0
Yükleniyor...