Ne maç oldu be dediniz mi?

Düşündümde çeyrek finalde elendiğimiz iyi olmuş :D:D resmen katliam vardı

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• O değil de " Dakika 90+2, 4-0 geçiriyor " lafını duyan tek ben miyim spikerden :P

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çok haklısın

1|0
    0|0
  • Benim için sürpriz değildi bayern zaten favoriydi ancak real madrid vs bayern munchen finali olursa yine favorim bayern olsa da bu kadar rahat geçmez bayern için madrid ve munchen'in oyun sistemleri birbirine çok benziyor

0|0
    0|0
  • Bayern, Galatasaray'a bu kadar gol atamazdı. Barça atak oynuyor çünkü sürekli açılıyor defansı çok kötüydü. GS olsa en fazla 1-2 tane atardı Bayern.

Finalin Real-Bayern arasında olmasını isterim.

Real-Barça olsaydı efsane olurdu ama Real çakardı barcaya

0|0
    0|0
  • GALATASARAY'lı hic bir takimdan korkmaz inancinida yetirmez. Heleki almanyada olcakti mac sen turkleri gor ozaman. Schalke ornektir.

0|1
    0|0
  • Bence GALATASARAY olsaydı barcelonadan iyi oynardı. Neydi o öyle ya takım ölü tavuk gibiydi.

0|1
    0|1
  • 2 alman karşılaşır finalde o kadar diyorum nokta.

0|0
    0|0
  • resmen katlettiler :D

0|0
    0|0
  • Hep hakemlerin işi.Galatasarayın hakkı yendi.Şimdide barçanın hakkını yediler.

0|0
    0|0
    • tabi barca ceza sahasında o 2 el de voleybol oynuyordu demi? güldürmeyin arkadaşlar barçanın hakkı yenmiş peh.

• İlk yarı Bayern'İn verilmeyen iki penaltısı da vardı. Hakem kötüydü açıkçası.

0|0
    0|0
    • Evet ama 2.gol ofsayt 3.goldede faul var dengelemiş :) Bana göre 1 penaltı verilmedi

• Uefa i*nesinin madrid barca final hayali g.ot oldu :)

0|0
    0|0
  • resmen tecavüz vardı hakem biraz düzgün olsa bu maç 6-7'ye giderdi rahat :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İzlediğim şeyden müthiş zevk aldım.. Madrid'li olarak Barça'yı istemiyordum zaten finalde.

0|0
    0|0
  • fena mactı ya

0|0
    0|0
  • Münih spikerin dediği gibi panzer değil tanktı.ama hakemin hatasıda fazlaydı.

0|0
    0|0
  • Çeyrek finalde elenmeseydik bence bu katliami Galatasaray da yapabilirdi.

0|0
    0|1
  • ne maçı kız?

0|0
    0|0
Yükleniyor...