Sevdiğiniz için ailenizi karşınıza alır mıydınız?

soru basit ;sevdiğiniz için ailenizi karşınıza alırmıydınız?lütfen ankete katılalım

• Sevdiğimin yanında olurum ve aileme tavır koyarım
    A seç
  • Hayır kesinlikle ailem hayır derse benim için de bitmiştir
    B seç
  • Ailem istemedikten sonra olmaz ama daha sonra bunu ailemin başına kakarım
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

• Karışacaklarını sanmam ama ailemi karşıma almam.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu şıklardan hiçbirisi bana göre değil benim fikrim şu: eğer ailem bir şeye karşı çıkıyorsa onun üstüne giderim ama elbette eğer akla uygun bir nedeni varsa bu karşı çıkmanın başımı taşlara vura vura öğrenirim hiçkimse aileyi karşına almaya degmez çünkü herkes terk edecek seni annen ve baban kalacak sadece yanında

0|0
    0|0
  • Alınmaz. Aile bir başka sevgili bugün var yarın yok. Aile, kan can öyle değil ışte

0|0
    0|0
  • Ailemi karşıma almam. Onlar büyüttü beni. Sevgili bulunur veya hiç bulunmasın sorun değil. Aile hayatımız da bir kere görebileceğimiz şey.

0|0
    0|0
    • ailen seni kendi menfaati için ayırmak istiorsa eğer?

• aileyi ikna etmek bence doğru olan

• O da bir seçenek tabi ama, ısrar ediyorlarsa vardır bir nedeni. Bizden büyükler bizden daha tecrübeliler..

• Ne arabesk sorular bunlar.

0|0
    0|0
  • Ailem istemedikten sonra olmaz ama daha sonra bunu ailemin başına kakarım

0|0
    0|0
  • Sevdiğimin yanında olurum ve aileme tavır koyarım ikna ederim.

0|0
    0|0
  • istmiyolarsa vardır bir bildikleriiii karşıma almaam..

0|0
    0|0
  • ailem istemezse olmaz bir tarafta mutluluk bir tarafta mutsuzluk birşey olmuyor

0|0
    0|0
  • ben ta almanyadan türkiyeye sirf onun icin kactim. herseyden vazgectim ama ne yazik ki karsiligini alamadim ve ayrildik. simdi mal gibi ortada kaldim. yalniz...

0|0
    0|0
    • üzüldüm senin adına keşke böyle birşey yapmasaydın

• ask iste...insan herseyi göze aliyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• benim için ailem önemli bir kavramdır fakat sevdiğimde öyle ne olursa olsun ortda kalmak istemezdim kaldıysamda başımı alıp giderim gitmek korkakların işi derler ama asıl cesur olan insan gider çünkü yalnızlık her babayiğidin harcı değildir...

0|0
    0|0
  • Sevdiğinin yanında olurum ve ailesine tavır koyanlar benim gözümde farklı bir sınıftalar. Genelleme yapmamak lazım ama her aile de aynı değil yani. Sonra da pişman olurlar ha çoğu.

0|0
    0|0
  • Adil olurdum. Eğer haklıysa ailemi karşıma almaktan çekinmem. Aynı durum eşim/sevgilim içinde geçerli.

0|0
    0|0
  • B: Hayır

0|0
    0|0
  • Alırım karşıma

0|0
    0|0
  • B dedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...