Gelmiş geçmiş en büyük boksör kimdir?

Gelmiş geçmiş en büyük boksör kimdir?

• Muhammed Ali
    82% (69)77% (61)80% (130)Oy Ver
  • Mike Tyson
    12% (10)18% (14)15% (24)Oy Ver
  • Joe Louis
    2% (2)0% (0)1% (2)Oy Ver
  • Rocky Marciano
    4% (3)5% (4)4% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|3
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Konuya tüm boyutlarıyla ve her yönüyle baktığımızda tartışmasız olarak en büyük boksör Muhammet Ali'dir.
    Ama benim boks anlayışıma göre Mike Tyson benzersizdir, en güçlü olandır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Muhammed Ali öldü ya Allah rahmet eylesin :(

1|1
    0|0
  • Muhammed Ali

0|1
    0|0
  • Muhammed Ali
    Allah rahmet eylesin. 🙏🏼

0|1
    0|0
  • Muhammed Ali👊

0|1
    0|0
  • Muhammed ali

0|1
    0|0
  • Muhammet Ali efsane ama Tyson hayatın acı hatta "çok acı" gerçeğidir. :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tabi ki muhammet ali

0|1
    0|0
  • Muhammed Ali derim tabiki

0|1
    0|0
  • allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Muhammad Ali & Mike tyson

0|1
    0|0
  • 1. Muhammed Ali 2. Mike tyson

0|1
    0|0
  • Muhammed ali Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Muhammed Ali kelebek gibi ucar arı gibi sokarım.

0|1
    0|0
  • Muhammed Ali

0|1
    0|0
  • bence daha iyileri de var ama türkiye de en bilindikler bunlar oylama yaptım iyi günler :)

0|1
    0|0
  • Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük sporcusu Muhammed Ali'dir. Ama ringde ki performans olarak Mike Tyson. Şu söz ise demek istediğimi açıklıyor;Yetenek sizi şampiyon yapar ama karakter efsane. Muhammed Ali.

0|1
    0|0
    • Dostum tyson ın dövdüğü adamları araştır bir hiçbiri kariyerli değil.

• @YuriOrlov Lan adam formda olduğu dönemde önüne çıkan herkesi yendi. Neredeyse hepsini de nakavtla. Formda olduğu dönemde yalnızca 1 mağlubiyeti var gerisi galibiyet. İyi biri vardı da o mu dövüşmedi. Dünya şampiyonuysa o zamanın en iyilerini yenmiş demektir. Hapse falan attırdılar iftirayla ona rağmen 3 sene antrenmansız 4 maç sonra unvanını geri aldı. Daha ne yapması lazımdı acaba?

• @YuriOrlov Ayrıca Holyfield dediğin adamın kariyerinde 10 mağlubiyeti var. Bu adamın üstüne ne oyun oynayıp hapse attırdılar ne de bu adam 5 parasız olduğu için zorunlu olarak emeklilikten sonra ringe çıkıp zorunlu olarak maç yaptı.10 mağlubiyette formda olduğu dönemde. Ama Tyson hapse düştü 5 parasız kaldı uyuşturucu batağında aldığu mağlubiyetler o yüzden. Formda olarak 1 mağlubiyeti var gerisi hep galibiyet. Ve neredeyse hepsi nakavt. Tamam uyuşturucu falan kendi hatası ama bu onun ring performansını değiştirmez. Kendi karakter sıkıntısıdır. Ring performası olarak en iyisi.

• Sorgusuz sualsiz Muhammet Ali

#incisker

0|1
    0|0
  • Apollo Creed

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali başka kim olabilir tarihe geçmiş biri üst üste 3 kere dünya şampiyonluğu

0|1
    0|0
  • Muhammed Ali dir. ikinci favorim RoyJones.

0|1
    0|0
  • Rocky joe luis i yendi. 180 boy 170 kanat açıklığı, kısa kolları , insan üstü refleksleriyle rocky derdim. George foreman da listede olmaliydi. Benim favorim evander holyfield izlemeni tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • Holyfield kim abi. Rocky Marciano Tyson Ali'nin tırnağı olamaz. Ha illa başka birini arıyorsan Lennox Lewis'dir.

• @ForHonour sen hilfieldle lewisin maçını izledin mi? lewisi kaç kere salladı ilk maç berabere ikinci maçı puanla kaybetti. Holyfield kim diyo la

• Sonuçta Lewis'e kaybetti. Lewis Tyson'ı mahvetmişti. Ki Tyson ring başarısı olarak kesinlikle 1 numaradır dünyada. Holyfield bu adamların altında. Benim sıralamam 1-Tyson 2-Ali 3-Marciano 4-Vitali 5-Lennox Lewis. Bu sadece ring başarısı olarak sıralamam Ali'nin karakteri onu en büyük yapar ayrı. Daha Wladimir falan yok burada. Holyfield'ı büyütüyorsun gözünde.

• Muhammet Ali net :'( Ama Mike' ta iyidir. Öyle ki Bruce Lee Muhammet Ali' nin hayranıdır

0|1
    0|0
  • Rocky Balboa

0|1
    0|0
Yükleniyor...