#UstalaraSaygı.. Efsane hayatını kaybetti. #MuhammedAli'nin ringlerin dışına taşan sıradışı hayat öyküsü... Yorumlarınız neler?

Güncellemeler:
#UstalaraSaygı.. Efsane hayatını kaybetti. #MuhammedAli'nin ringlerin dışına taşan sıradışı hayat öyküsü... Yorumlarınız neler?
#UstalaraSaygı.. Efsane hayatını kaybetti. #MuhammedAli'nin ringlerin dışına taşan sıradışı hayat öyküsü... Yorumlarınız neler

0|3
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatına bakınca. O sadece şampiyon değil insan gibi insandı. Vietnamlıar bana kötülük etmedi ki onlarla savaşayım diyerek vietnama gitmeyişi , 11 eylül saldırılarının İslama mal edilişine evimde oturupta İslama atılan bu iftiraya karşı duramazdım diyerek olayın 0 noktasına gidip orda ilk yardım çalışmalarına katılışı ve yine bir ülkede şampiyonluk madalyasını sadece beyazlara yemek verildiğini öğrenip bu ırkçılığa karşı madalyasını nehire atması. Değeri çok büyük bir insan daha göçtü dünyadan. Mekanı cennet olsun.

0|2
    0|0
    • çok doğru yerinde ve güzel bir yorum yapmışsın.. tebrikler... son lafında dedigin gibi mekanı cennet olsun...

• Eig için teşekkürler.

• rıca ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• mekanı cennet olsun solunum yetmezliğinden vefat etmiş

0|2
    0|0
    • amin, kinde has biriydi farklı ve takdir gören çıkışları vardı hepimizin kalbinde...

Erkekler Ne Diyor 3

• Rğer bir yerlerde ilham alınacak, kuvvet bulunacak bir şeyler; bir hareket, bir mukavemet, bir uyanış, bir kıvılcım bekleniliyorsa bu Muhammed Ali'nin ruhu olacaktır:

"the best way to make your dreams come true is to wake up."

0|1
    0|0
  • onunla şu an gurur duymamızın tek sebebi müslümanlığı seçmiş olması ve özel yaşantısını buna göre düzenlemesidir.
    bunun dışında sporcu olarak egosu ve kibiri tahammül noktasını aşar.
    sporcu kişiliği 'emre belözoğlu-melo' kıvamındadır

0|2
    0|0
  • Hadi yaa öldümü Allah rahmet eylesin.
    Şiir gibi dövüşürdü ringte iken bile dost canlısı hümanist bir yapıdaydı.
    Kendi öldü ama adı yaşayacak

0|2
    0|0
    • bende uyandığımda duydum, parkinsondu onu biliyordum ama ağırlaştüığına dair haberleri şu son günlerde bilmiyordum takip etmemiştim, duyunca üzüldüm valla ne yalan söylüyüm.. değişik biriydi...

• yaşı vardı tam kaçtı bilimyorum ama vardı yanii

• 1942 doğumluymuş yani 74 yaşında

Yükleniyor...