Üç kız var aklımda, siz olsaydınız ne yapardınız?

şimdi aklımda 3 kız var benim sevdiğim insan aklımdan çıkmıyor kendi isteğimle ayrıldım ama unutamadım ankaradaydı oşimdi başasıyla birlikte diğer yandan beni tekrar isteyen beni çok seven aradan 3 yıl geçmesine rağmen benimle yaşadıklarını unutamayan benimle mutlu olduğunu söyleyen kız var o da eskişehirde ve diğeri ise bulunduğum şehirde evlenmiş ayrılmış zorla sahip olunmuş babasının ne haltlar yediğini bilmeyen aile içerisi karışık ve beni öpmek dahi istemeyen yani daha önce kimse ile öpüşmemiş birisi ama evlenmiş ayrılmış bir insan şimdi ne yapmalıyım siz söyleyin?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• 3. kıza takıldım evlenmiş ama daha öpüşmemiş evcilikmi oynamışlar bunlar:))

diğerlerine gelince kalbinin sesini dinle işte mantığınla hangisi bütünleşiyosa artık..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sen sadece acıyorsun bu kadar...!

0|0
    0|0
  • 3ünü de boşver 4.merhaba de:)

0|0
    0|0
    • :) 4. kalbimin 1.si olur umarım olurda :D

• of cok zor yaa 3 tane allah-allah hangsin desemk?bnece kendi sevdyini o unutamadgini sec uzaklar mane olmasin size git yanina pismanligini bellie t baris onuncun her seyi goze ala bileceyini gosder

0|0
    0|0
    • ama o da başaksıyla birlikte şimdi ayrıca kötü ayrıldık onunla geri dönmek gibi şansım yok

• öyle yapıyorum zaten ah ah :)

• evlenmiş ama öpüşmemiş. hımm sanırım bu konu inci sözlükte traj olur.

1|0
    0|0
    • hakikaten öyle diyor ben inanmadım ama işte öpmüyor sadece öpüp çekiyor

• evlenmş boşanmış bi kadına neden öpüştünmü diye sorma gereği duydun ki ?=

• sormadım banane manyak mıyım o söyledi bana herşeyi anlattı

• hepsini unut yeni birini bul .

1|0
    0|0
    • sende doğru söylüyorsun ama kimsenin kalbini de kırmak istemiyorum :( yeni birisi daha iyi olacak ama mantık olarak düşündüğümde ise beni seven birisi ile

• ama aile olarak güvenmiyorum kimseye iyisi de beni bulmaz ki hem diyor zorla birlikte oldu saçmalık değil mi kendi sesini çıkartmamış

• şükür duası ederdim bu bolluğa

0|0
    0|0
    • ama mutlu değilim ki istediğim hiç birisi son bulduğumu kendim buldum ama mutlu değilim çünkü mağlum anlattım

• Portakali soydum yap.

Pff..

0|0
    0|0
    • ne o sıkıcı mı geldi kupa kızı sende ya şuan bu durumdayım

• en çok hangisine yakın hissediyorsan kendini onu seç..kimle mutlu olacağına inanıyorsan diyelim.

0|0
    0|0
    • açıkcası hiç birisini istemiyorum mantık olarak düşünüyorum şuan aşk yok ama güvenilir olan birisini istiyorum

• o zaman niye üçünden birini seçiyorsun anlamadım..başka kızmı yok.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ortadakine vur, işin garanti olsun

0|0
    0|1
    • adam gibi cevap ver

• he he hadi koçum triplerini başkasına at gevşek sen kimsin

• kardeşim hakaretli konuşuyorsun bak hala sana hakaret etmiyorum, nasıl tartışman gerektiğini bilen 'adam' böyle konuşmaz, diyelim ki yanlışım var 'adam' olda öğret kardeşim, yoksa babasının kucağından ikibuçuk yapan bebekten farkın yok. uymuyorsa cevap yazma daha. Yoksa o laflar boyboy. ha kim olduğumu merak ediyorsan göster kendini, arkadaş ekliyim, iletişim bilgilerimi vereyim kasanın güvendiğin ölçüde verirsin dersimi. bak açık açık ta söylüyorum. hadi adamlığını görelim.

• 3 Kız deyince ben de bir an heyecan yaptım itiraf edeyim; anlattığına göre hiçbiri işe yaramaz. Git kendi şehrinde güzel, hoş ve seni çok sevecek, sağlam psikolojide bir hatun bul.

0|0
    0|0
    • :) olsa zaten gidecem hemen aradan sıyrılıp

• "Bula bula böyle buluyorum" deme. Algın nasıl olursa karşına da öyleleri çıkar.

Daha iyisini bulacağına inancın tam olsun. Bırak, kimseyle çıkmak zorunda değilsin. Onlarlan biriyle çıkarsan, karşına çıkan gerçekten düzgün bir kız olduğunda onu kaçırma ihtimalin var çünkü.

• ewet doğru bu laf çünkü ben bakire olmayan bir insanla birlikte olmam demiştim ama şimdi birlikteyim bu benim sinirlerimi bozuyor büyük konuşmamak gerekiyor ileriye gitmeden bırakmam lazım

• zor durum

0|0
    0|0
  • hic birisini sevmiyorsun, o piti piti yap sec

0|0
    0|0
Yükleniyor...