Hem Milli Takıma doping etksi yaratir hemde avrupa bizi tanimis olur?

Evet beyler biliyorsunuz euro 2016 10 haziranda başlayıp 10 temmuzda bitecek. Açıkçası bizim takımın nasıl bir performans göstereceğini kestiremiyorum. Ama milli takıma nası doping etkisi basacağımızı biliyorum. Turnuvanın fransız sponsorlarından biri bir kampanya başlattı. Bilmeyenler için anlatayım. Turnuva boyunca gece 00:01'den 21:30'a kadar facebook, twitter ve instagramda en çok konuşulan takımın renkleri eyfel kulesine yansıtılcak. Biliyorsunuz nerde bir anlet varsa biz Türkler orda biteriz. Şimdi yapmamız gereken tek şey turnuva boyunca face twitter ve instagramda sürekli milli takımımızla ilgili paylaşım yapmalıyız.

Güncellemeler:
Bu destegi #Tur etiketiyle yapacagiz.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen yap bakalım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde çorbada bir tuzum olur dostum anladım demek istediğini inş milli takımda başarılı olurda çok daha fazla grurlanırız.

0|1
    0|0
    • Aynen dostum ama eyfel kulesinin bir ay kirmizi beyaz olmasi avrupaya cok koyar :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• avrupa bizi zaten çok iyi tanır o ayrı mesele ama eğer bu olay doğruysa o zaman eyfel kulesi 1 ay kırmızı beyaz :D

0|1
    0|0
  • Beyler fırından yeni çıktı taze taze Hepsi türk Türkçe herşey var Profilime girin :D Silinmeden izleyin profilimde linkler

0|0
    0|0
  • nasıl yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...