Ryan giggs antalyaspor teknik direktörlüğüne getirildi. sizce başarılı olur mu?

29 yıl boyunca Manchester United takımında görev almış ve büyük başarılar kazanmış bir isim. Böyle bir tecrübe antalyaspora ve türk futboluna cok şey kazandırır.Ryan giggs antalyaspor teknik direktörlüğüne getirildi.sizce başarılı olur mu ?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Hacı, Reejkard, Roberto Carlos gibi ne Hocalar geldi sezon bitmeden kovuldu.
    Bişey olmaz bu adamdan da.
    Eto'o GS ile anlaşırsa Antalya düşer.

0|0
    0|0
    • Müslüman olduğunu ve bu bu yüzden kariyerine müslüman bir ülkede devam etmek istediğni söylemiş.

En İyi Erkek Görüşü

• ryan gigs ismi büyük bir isimdir özelilkle futbolu iyi takip edenler için ama antalyaya geldiği konusunda bir bilgim yoktu... gelmez sanmıyorum daha pişmesi lazım ingiltere liginde bir bayka ingiliz takımıyla anlaşır sanki...

0|0
    0|0
    • Burada ilk ciddi sınavını verip pişecek. antalya yı top beşe sokarsa her takımda başarılı olabilir.

• Ronaldinho da gelecek.
      O zaman tadından yenmez.
      Hatta giggs'in Rooney'i de getireceği söyleniyor

• ronaldinyonun ismi geçiyordu alacaklar diye ama son durum nedir bilmiyorum, bu dönemde çok isim geçer genelde tarnsfer adına, saydığın isimler büyük isimler gerçekten yıllarc aşampiyonlar liginde futbollarını izlediğimiz isimler gelsinler isterim yani, inşallahta olur ne diyelim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ryan giggs efsanedir futbolculuğu kırmızı şeytanların ona kattığı onun onlara kattığı tartışılmaz Antalyaspora geldiyse Türk futboluna birşeyler katar şampiyonluk filan zor ama yinede başarılı oacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Beyler fırından yeni çıktı taze taze Hepsi türk Türkçe herşey var Profilime girin :D Silinmeden izleyin profilimde linkler

0|0
    0|0
  • Ryan giggs büyük bir isim gelirse mutlaka Antalyaspora bir şeyler katar

0|0
    0|0
Yükleniyor...