Kızlar hırçın erkeklerden hoşlanır mısınız?

Kızlar hırçın erkeklerden hoşlanır mısınız? Yani çoğunlukla ciddi olan vb. Anladınız siz

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Yerine göre hareket eden olgun adam tercihimiz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Pek sayılmaz. Hatta hiç hoşlanmam...

0|0
    0|0
  • hırçın bence yanlış bir kelime. ben kendime göre yorumlayayım. bana göre erkek zaten gevşek olmaz. ciddi olmalı, sınırları belli olmalı yani kişiliği oturmalı. gerektiği yerde hırçınlaşmalı tabiki mesela kıskandığını belli edicek kızıcak. ciddiyet gerekli yani erkekğin kendine güvenini belli eder ama fazlası da otoriteye girer dozunu kaçırma

0|0
    0|0
    • ciddi olsun derken kenarda odun gibi otursun demek istemiyorsun değil mi?

• tabiki de öyle demiyorum. yani sevdiğinin yanında gülecek eğlenicek ama toplum içinde espri pek ilgi çekmez. ciddi olmalı ama romantik de olmalı yani, odun gibi görünüp sadece sevgilisin yanında kalbini ortaya çıkarmalı

• Ciddi olan insan hırçın değildir. Ama ciddi erkeklerden fazlasıyla hoşlanır kızlar,dışarıya karşı ağırbaşlı durup renk vermeyen,saçma sapan espriler yapmayan, ama kendi içinde eğlenceli olan,yakın çevresini sevgilisini güldürebilen biri mesela.

0|0
    0|0
  • hayır. yanında rahat hareket edemiyorum, çekiniyorum. çok cıvık olmadığı sürece neşeli olsun, yanında rahat hissedeyim kendimi. ayrıca hırçın erkeklerden arkama bakmadan kaçarım. ben mutlu olmak isterim, hırpalanmak değil.

0|0
    0|0
  • sewmem ...

0|0
    0|0
  • evet.lanet olası kısa cevap !

0|0
    0|0
  • Haşin olsun mümkünse.

0|0
    0|0
  • hırçın nasıl oluyor.

0|0
    0|0
  • Pek hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • Ciddiligine bagli ben daha fazla Espirili neseli oynamasini seven erkekleri seviyorum hyperaktiv erkekleri seviyorum :) onlardan zarar gelmez gibi geliyor bana nedense

0|0
    0|0
  • evet çok hoşlanırıma

0|0
    0|0
  • Çok severim böyle hırçın haşin atarlı olsun. Maço olsun surekli bana bağırsın etrafına sövsün yıksın dağıtsın. jkahjfhsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunlar şehir efsanesi dostum inanma bunlara kızlara kendilerini nasıl hissettirdiğin önemlidir. Gerisi boş beleş kelime yığını.

0|1
    0|0
  • ben çok hırçınımdır benden hoşlanın kızlar hırlarım hepinizi

0|0
    0|0
  • Abi ben çok ciddi birisiyim hiç bir kız benden hoşlanmıyo diyebilirim sana

0|0
    0|0
  • Kızların ne istediğini çözebilen yok olursa nobel ödülü alır

0|0
    0|0
  • Hırrrrrrrr :)