Hissettikleriniz nedir?

Baktığınız ama göremediğinız oldu mu etrafı?

Sebebini bilmediğiniz bir ağırlık çökmedi mi üstünüze?

Büyüdüğünüzü fark edip zamana düşman oldunuz mu?

Hecelerin az geldiği kelimelerin yetmediği oldu mu duygularınızı anlatmaya? bazen gözünüzde hırçın bakışlar...

Kızdınız mı kaderinize günlerce? Kendinizi tanımadığınız oldumu hiç? Bazen cesaret edemeyen konuşmaya ve bazen de hiç susmayan ..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman geçer, çevren değişir, artık o küçük çocuk yoktur, büyümüştür, tek başına ayaklarının üstünde durmak zorundadır ve hayatın bazı acımasız gerçeklerini kabullenmek zorundadır... Üzülür, zaman zaman isyan eder, bazen herkesten uzak, tek başına kalmak ister onca yalan içerisinde...

Kelimelerin yetersiz olduğu, gerçeklerin insanın canını acıttığı bir toplum, bir düzen, öfkenin, üzüntünün birşeyleri değiştiremediğin anladığın an bir soğukluk çöker insanın üstüne, zaman zaman nedensiz güler, neye güldüğünü bilmeden...

Bilinmez yarınların, absürt insanların, saçmaladığı bir düzen ve buna sabretmeye çalışan istisnalar...

Hayat zor...

0|0
    0|0
    • İnsan çevresindeki yalan dolanla yaşamaya bile çalışmıyor .. Ben Güçlü olmaya çalıştıkça bir yalan daha çıkıyor meydana ve güçlüyken yıkıntı yaşıyorum .. Becerremiyorum aartık ..

• Düştükçe kalkmayı bileceksin, sen sadece şu anki zamanda yapman gerekeni yapacaksın, gelecekten umudunu kesmeyeceksin, unutma, yalan bitmez bu dünyada...

Bu yüzden herşeyin başı sabır demişler

Mesele katlanabilmek

Erkekler Ne Diyor 1

• benden bahsediyorsun sandım bir an :D

0|0
    0|0
    • Bu durumdayım bende .. Bir umut .. Bir ışık bekliyorum:)

• Öyle bende öyleyim ama insan yanlız kalınca mutlu olmayı öğrenemiyor

• ben az bir şey öğrendim yalnızken mutlu olmayı . belki açma şeylerle oluyorum ama olsun yinede mutlu oluyorum ya o yeter bana :)

Kızlar Ne Diyor 1

• link

:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...