Ailenizle aynı futbol takımını mı tutuyorsunuz?

iyi akşamlar arkadaslar. ailenizle aynı futbol takımını mı tutuyorsunuz?

benim ailem cogunlukla fenerbahcelı ben galatasaraylı sızlerde durum ne?

0|0
17|17

En İyi Kız Görüşü

• Babam ve kardeşim farklı. Biz annemle cimbom

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sizleri bilmem ama ben okuduğum cevaplarda ailedeki takım çeşitliliğini görünce ayrı bir keyif alıyorum.

Tabi tüm ailenin birlikte hareket etmesi gönül vermesi de güzeldir ama baskısız özgürce bir ailenin farklı renklerle birlikte olması bana daha hoş geliyor.

Bizim ailede aynı durum hakim. Babam ve büyük abim fenerli ortanca abim galatasaraylı, annemle ne kadar müzakerelere girilse de o hep tarafsız. Ben de onların arasında düşündüm tabi grupların baskıları arasında. O zamanlar çok sevdiğim fb li abim ve pek iyi geçinediğim gs li abime rağmen galatasaraylı oldum ve hiç pişman olmadım. Ligde çekişmeyle ayrı heyecan avrupada birliktelikle ayrı heyecan.

0|0
    0|0
  • aile Beşiktaş-Galatasaray derbisi gibi

1|1
    0|0
  • Genelde Galatasaray biz de:)

0|0
    0|0
  • Ailemin ve bundan sonra aileye katılacak olanların doğacak olanların Beşiktaştan başka takımı tutma gibi bir seçenekleri yok demokraside biyere kadar:/

1|0
    0|0
  • Hayır :) Babamla tam zıt takımları tutarız şakalaşırız arada ama koyu fanatiklik aramızda kavga filan olmaz. Annem ve babaannem amcam bnden :) Diğerleri babamdan yani hala kuzen vs :)

0|0
    0|0
  • Babam fenerli anamı secmiş, bende babadan galatasaraylıyım.

Ufaklıkta küçük bir aslan parçası.. Bazen anneme sataşırım böyle iyidir.

1|0
    0|0
  • Babam ben sevgilim ve ablam İnegölsporluyuz annem Beşiktaşlı :))))))

0|0
    0|0
  • Aile Galatasaray ama Sülalenin geneli galatasaray arada çatlaklar var fb bjk gibi önemli değil :)

1|0
    0|1
  • Herkes farklı

0|0
    0|0
  • Babam hariç herkes Beşiktaşli ailemde.

1|0
    0|0
  • aile komple fb liii

0|0
    0|0
  • bızım sehırın buyuk kısmı Eskişehirsporludur.evet aynı takımlıyız

0|1
    0|0
  • hayır.bizim ev 4 büyükler

0|0
    0|0
  • Baba hangi takimliysa ogluda onu tutar GALATASARAY ama ole lafta degil olumune be panpa...

0|0
    0|0
  • Ailecek Galatasaraylıyız, sülalede Beşiktaşlı çok var, bir iki tane de fenerli...

0|0
    0|0
  • Bizde Fenerlilik genetiktir..

0|0
    0|0
  • ailede herkes trabzonsporlu, şehirimizin takımı sonuçta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...