Arakadaşlar oruçluyken kol kası yapmak istiyorum bir sorun olur mu?

Arakadaşlar oruçluyken kol kası yapmak istiyorum bir sorun olur mu açlığa susuzluğa dayanıklıyım ama kas olmaz diyorlar

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Kas çalışmakta ne olacak sanki en fazla susarsın, ona kalsa bende çalışacam mecbur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• Çünkü besin kaynağı yokken biyoloji derslerinden biliyorsundur laktik asit fermantasyonu yapar kaslar titreyerek. Eğer bu titreşimler artarsa bayılabilir veya şok geçirebilirsin. Hadi bayılmadın veya şok geçirmedin besin olmadığı için vücutta kullanilabilir yağın yok kasın var diye düşünüyorum karbonhidratta zaten olmadığı vücudun protein yani kaslarını yakacaktır. Bu yüzden böyle bir şey yapma çünkü kas yaparken kaslarından olursun kardeşim. :)

0|0
    0|0
    • Yapacaksan da iftardan sonra yap fakat iftarda protein içerikli yemeye özen göster çünkü vücudunun buna bol bol ihtiyacı olacak...

• Kolu buyutuyum derken kucultursun

1|0
    0|0
  • o dediğin şey normalde yapılcak birşey değil sadece kol kası olsa ne olmasa ne tüm vücut çalış sarkık memeyle olcak iş degil

0|0
    0|0
  • Olnaz

0|0
    0|0
  • Beslenme olmadan bir ise yaramaz.

0|0
    0|0
  • Ben geçen ramazanda iftara 3 saat kala spora gidiyordum 2 saat spor yapıp dönüyordum ama iraden ve vücudun güçsüz ise yapma sakın.

0|0
    0|0
  • İftardan sonra akşamları çalışırsın daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı ve iyi bir şekilde beslenmeyi başarırsan ki; çok zor birşey değil.. Neden yapamayasın ki.

0|0
    0|0
  • Kolların daha geriye bile gidebilir

0|0
    0|0
  • Ramazanda iftar sonrası antreman ile yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Pek etkisini göremezsin, ayrıca aşırı yorulursun gereksiz yani oruçluyken kas yapmak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...