Neden böyle bu çocuk?

Sınıfta bir çocuk var şuana kadar hiç erkeklerle takıldığını görmedim.

En fazla 1 erkekle ara sıra konuşur.Kızların muhabbeti,dedikodu yapmak onu daha fazla sarıyor.Ara sıra konuşmaları bile kız gibi gülüyor gülüşü vs.Ben onu sevdiğimden sadece benimle doğru düzgün muhabbet eder oda nasılsın iyi misin falan yani hiç erkek muhabbeti etmedik.Tenefüslerde öğle aralarında hep kızlarla konuşuyor.

Bu durum sınıfta ki diğer erkekler tarafından farklı benzetmeler oluşmasını sağlıyor.Gerçi 3 senedir alıştık ama sizinde çevrenizde var mıydı bu tür kişiler.

Böyle olmasının sebebi sizce nedir? Sakın eşcinsel falan yazmayın çocuğu tanıyorum sadece erkeklerin muhabbeti sarmıyor onu.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Yılışık yılış yılış karakterler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kız özellikler daha baskın olabilir kendin dedn erkek muhabbeti sarmıo diye demekki gerçektende sarmıo

0|0
    0|0
  • Demekki kızların muhabbeti daha çok sarıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şöyle düşün

Erkek sanal alemde full kızlarla konuşur, ve tanışmadığı, iyi olmadığı kız yokturrr

Adam imkansızı başarıp bunu reel versiyona converter etmiş, olay bu yani :D

0|0
    0|0
  • ya onun sebebi şişmandır falan özgüveni yoktur diyer erkeklerin içinde eziliyodur yani artislik falan yapıyosunuzdur oda kendini kızlara daha yakın hissediyodur

0|0
    0|0
  • Kızlara rahat rahat yanaşmanın bir diğer yolu,ara ara her muhabbetlerine giriyordur cinsel muhabbetler dahil,şakayla karışık ellemeler dokunmalar işini biliyor piç.

0|0
    0|0
  • ben lisedeyken vardı biri öyle bunu sınıfca bir dövdük agzını burnunu kırdık sonra akıllandı biraz aynen karı gibi davranıyordu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...