Arkadaş arkadaş olsa bari...

Merhabalar arkadaşlarsu ankafamın içi karma karışık benim cumartesi doğum günüm ama dersim var diye arkadaşlarımla bir araya gelemicektim bu cumaya dedim arkadaşlarıma zaten ders aldığım grup zaten onlar dediler cuma olsundiye çünkü geç çıkıyoruz Cumartesi Bu üç kişiden biri ortalığı çok karıştırıyor arkadaşlarımla aramı soğutann da o zaten aslında çağırmak istemiryorum ama olmuyor işte hoca bugün dediki bana cumartesi erken alalım istiyorsan ben tam evet dicektim o arkadaşım hemen atladı yok ya diye bende dedimkindoğum günüm o gün o zaman daha iyi olur dedim yok ya hayır doğum günün olanılır dedi hiçbisey diyemedim çünkü diğer arkadaşlarımdan ses çıkmadı sustum aptal gibi için içimi kemiriyorsu anesin almış herkese nefret ederim böyle insanlardan bende onların inadına onların anlaşamadığı ama benim sevdiğim arkadaşımı çağırıcam sizce saçmalamış. Mı olurum hemi kızı çok sevmiyorum ben yani bunlardan bıktım ben her şeye müdahale edenlerden zaten çocuk çocuk hareketler i var aysu ançok saçmalamadım. Ne yapıcam ben arkadaşlar

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• sorunu tam anlayamadım canım.. o sevmediğin arkadaşını çağırsam mı çağırmasam mı diye soruyorsun sorunu açıklarsan yardımcı olabilirim belki.

0|0
    0|0
    • Hayır o sevmedıgım arkadasım zaten gelecek gelme dıyememkı üstüne alındı zaten. Ben benım sevdıgim onların sevmedıgını çağırsam mı dıyorum ben onlara bağlı degılım herseyı kendılerıde belırlemelem ıstıyor. Umarım anlasılabılmısımdır :)

• anladım.. bence çağırmalısın tabi ki, bu senin doğum günün kimse karışamaz sana. eğer itiraz ederlerse de bunları açıkça söyle. küserlerse küssünler yani. sanki sen de onlara çok meraklıydın ya ve son bir şey, eğer şimdi onların istedikleri şeyleri yaparsan zamanla seni kullanacaklardır ve iş daha da büyüyecektir. ha bir de umarım yardımcı olmuşumdur iyi empati kurarım :)

• Evet bende oyle düşündüm ama nasıl açıkça soyleyebılırm kı ? Evet artık umurumda degıller ve belkıde en büyük hatayı onlara bağlı kalarak yaptım böyle bısey olmucak. Zaten 2 ay sonra yüzelerini dahı görmıcem. Sımdı sorarsanız o zaman nıye çağırıyorsun dıye en aciz cevabı verıyorum " başka arkadasım yok yanı var ama ben salak gıbı mesafe koyarak cok hata yaptı. M. Ve hepsıylede konuscam. Yorumunuz ıcın tesekkurler bu arada :)

Yükleniyor...