A Milli takım Fransa'da başarı sağlar mı?

Başarılar Türkiye'm...

• A. 101
    27% (13)41% (35)36% (48)Oy Ver
  • B. Biz bitti demeden bitmez!
    73% (35)59% (51)64% (86)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Başarı sağlayamayız demek de bir görüştür saygı duyarım yalnız başarmak için önce inanmak gerekir. ZAFER İNANANLARINDIR!!!

1|0
5|25

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kadro seçiminde hatalar olsa da ülke olarak turnuvalarda iyi mücadele edip iyi sonuçlar alıyoruz. Gruptan cikariz sonrası eslesmeye bağlı. İnşallah başarılı oluruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Insallah mutlu olacagimiz seyler olacak... :)

0|1
    0|0
  • 11'deki bir kaç kişiyi sevmesem de sonuna kadar yanındayız :). Şarkı süper olmuş ya 😍

0|2
    0|0
  • Hakkimizla kazanacagiz insallah

0|1
    0|0
  • bir halt edemezler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Umarım sağlar umut ediyorum.

0|1
    0|0
  • iyiydir turkiye

0|1
    0|0
  • sağlar.. defans bir kaç tane daha adam lazım ömer toprak daha önce gelmek istemediği için bir daha kadroya giremez..

0|1
    0|0
    • Türkiye’nin ömere değil ömerin Türkiye'ye ihtiyacı var

• kadroda yok sakatlandı..

• Bu bir misaldi Türkiye için böyle oyuncular çok var tek tek oyuncu saymaya gerek yok

• C- caramel macchiato

0|1
    0|0
    • Ama tam olmamış caramel macchiato olmaz B. Biz bitti demeden bitmez olsa daha iyi olurmuş 😊

• Anladım devam ettiğini bende dedim ki hem gönderme yapıp hemde Milli takıma destek olsaydın 😊

• Oluruz nolcak 😅

• tüm temennimiz bu

0|1
    0|0
  • Defans Allaha emanet 1 puan alırsak iyi grubdan.

0|1
    0|0
    • O halde ne kadar yersek bir fazlasını atarız Olcay Beşiktaş için öyle demişti milli takım neden yapmasın?

• Hırvatlardan puan alamazsak zor 3. olup elenebiliriz

• @enesşhn1965 inşallah alırız diyelim

• Kesinlikle min. çeyrek final.

0|1
    0|0
  • Hakem kurbanı olmazsak
    Yarı finali görebiliriz derim

0|1
    0|0
  • sağlasın sağlasında olcayı mümkünse oynatmasın

0|1
    0|0
    • Bende beğenmiyorum ama hoca öyle Olcay da var dedi mecbur olacak oynar derse de oynayacak sonuç olarak son söz onda bitiyor

• bunada şükür diyelim yasini almadı iyiki, ingilteredeki futbol oynanırsa başarılı olacağımıza inanıyorum :)

• Bence daha iyisini oynayacağız bu kez hakemle beraber atacağız topu ağlara

• Insallah

0|1
    0|0
  • Umarım başarırız birşeyleri

0|1
    0|0
  • çok iyi bir jenerasyon yakalanmadı bence, başarılı olmasını isterim ama en fazla gruplarıdan çıkar diyim... ama erken evimize dönüceğiz sanki...

0|0
    0|0
  • A 101 ne lan

0|0
    0|0
    • A.101 yeni reklam yapmış hem onu trolleyip hemde milli takıma başarı dilemek için yaptım ama yine de A.101 diyenler var

• Dileğimiz o yönde ilk önce gruplardan çıkıp gidebildiğimizce gideriz umarım

0|1
    0|0
    • Öyle bir takım var ki gruptan da çıkamayabiliriz final de oynayabiliriz gönül ister ki kupayı alıp Avrupa'nin Fatihi olarak dönmek.

• Final görmeyi bende isterim fakat çok üst düzey rakiplerimiz var diyelim rakipleri geçsek bile hatırlar mısın bilmem İngiltere maçında katledildik adil yerinde bir Turnuva olursa 2008 de ki başarıyı tekrarlarız inşallah

• Bende hakemlerden korkuyorum daha çok hatırlamaz mıyım o maçı o maçta İngiltere yendi diyen kişi İngilizdir

• kuruntusal 5. seviye zaferi kazanır

0|1
    0|0
  • Başarılı olacaklarına inanıyorum.

0|0
    0|0
  • bence bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Anasını bile mikeriz

0|0
    0|0
  • Gruptan çıkamaz.

0|0
    0|0
  • A 101 DEDİM :d

0|0
    0|0
  • bence sağlamaz.

0|0
    0|0
  • Hayır bu takımdan bir şey olmaz. Böyle berbat futbol mu olur Atak yapamıyo takım

0|0
    0|0
  • sağlayamaz

0|0
    0|0
  • inşallah başarı sağlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...