Neden bugün buluşmktan kactıda dün buluştu

sevgilim 23 nisanda iş yok demişti dün ben öyle sanmışım iş varmış aşkım çalışcam dedi buluşacaktık tabi bugün için ama dün buluştuk artık neyse bn bugün işi var sanıyordum ama iş yokmuş yani bu durumda bni kandırmış oluyor neden diyorum hiç buluşmk istemese iki günde ertelerdi ama dün çagırdı bir yandan diyorum daha cok görüşebilirdk bugün için çagırabilirdi ya kafam karıştı arkadaslar sizce benimle neden bugün buluşmktan kactı niye böyle yapmış olabilr

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemedim bak şimdi.. Düşündürücü bir durum gerçekten.. Al karşına konuş derim ama kızarak değil ne dersen de darılmayacağım diyerek sormaya başla..

0|0
    0|0
    • yok sormicam bunu ona allahından bulsun dün buluştuk hani hiç buluşmasa sorun da ama bugün buluşmk vcarkn neden dün istedi ondan karışıyo kafam

• Allahından bulsun deme sor içini rahatlat... Ben şahsen öyle yapardım.

• zaten bana çok konuşuyorsn çok soru soryrsn deyip duruyo birde bunu sorarsam iyice sıkılacak bnden biliyoum

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşlarıyla vakit geçirmek istemiştir belki. hemen kötü düşünme.

0|0
    0|0
    • bir yandan bni görmek istemese dünde buluşmazdı diyorum bir yandan ama neden kandırdı diyorum puf

• hadi ateistler bunu da açıklayın..

0|0
    0|0
  • takmamak lazım... işi vardır.

0|0
    0|0
  • yeğeni kardeşi filan varsa onla ilgilenmiştir belki;)

0|0
    0|0
  • seni yarın terketcek bu.

0|0
    0|0
    • tövbe dermisin lütfen bn düzgünce ssordum neden üzüyorsun anlamıyorum bn çabuk etkilnrm allah korusun allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın senide

• Amin. özür dilerim.

• önmli değil sevgilim yüzünden dengesz hareketlere alıştım :) sorun yok

Kızlar Ne Diyor 3

• Başka bir yere söz vermiştir .

0|0
    0|0
  • yolver buadamı dengesız

0|0
    0|0
  • Dün buluşmussunuz işte. Hergün hergün buluşmayın zaten. Sonra ilişki sıkıcı bir hal alıyor.

0|0
    0|0
    • canım zaten haftada bir kez buluşuyoruz hiç sorun değil bugün dün ya da yarın sadece salı günü iiçin iş yok dedi buluşalım aşkım dedi herseyi planladık pazar günü gündüz pazar gecesi aşkım iş olabilir 23 nisanda dedi yarın öğrenr haber veririm dedi tamam aşkım dedim 22nisan günü gündüz yine sordum varmıymış 23 nisanda iş aşkım dedim varmış aşkım bugü buluşalm dedi tamam dedim yani dün buluştuk ama bugün öğrendm ki iş yokmuş sadece neden kandrdı merk edyrm

• tek o var yani iş yerine gitmiştr erken bırakmışlrdır bir bu ihtimal mantıklı geliyordu aslında cünkü sabah işe gidyrm dedi 12 de işten eve gdyrm dedi erkn bıraktıklarını düşündüm ses etmedim bişy sormadım taki erkek arkadası ile face konuşmasını görene kadar erkek arkadasına ne yapıyorsun demiş benimki oglanda calışıyorum hala demiş sen demiş biz calışmadk bugün demiş benimki

• Sordun mu kendisine.

Bugün calısıyorum demistin ama calısmamıssın diye sor bakalım.

Yükleniyor...