Saçlarımın son rengi ne olur?

Kızlar ben siyah saçlarımın rengini açtırarak turuncu yapmıstım bildigin. Turuncuya yakın bir renkti. Sonra dipler geldi ve başka bir kuaföre gittim maalesef ki. Ben natural boyayla aynı renk tuttururum saçına açıcı sürmeyelim dedi ve boyadı. Sonuç hüsran.. En son özüme dönmeye karar verdim ve saçlarımı koyu çikolata kahvesine boyattım komple.şu ancok güzel bir renk oldu tam istedigim gibi. Ama bu renk akar mı simdi? Akarsa ne renge dönüsücek altta açıcı ve boya var bazı yerlerde?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Akar ama komple degil kısım kısım akar zamanla boyattıkca oturur rengi

0|0
    0|0
    • Artık boyatmayı düsünmüyorum o yüzden koyu renge döndüm hani dipler sırıtmasın diye. Boya çok yıpratıyo cünkü saclarımı :(

• dusunme bencede o kadar boyadan sonra hala boyatacak sacının kalmış olması buyuk mucize valla:) benim 1 oryalden sonra kopmustu saclarım kaynak kullanıyorum sacsız kaldım:( iyi bak artık elleme o kadar işlemden dolayı kurumuştur saclar birden belli olmaz zamanla çıt çıt kırıklı sekilde ortalardan kopup kırılacaktır o kadar ust uste boyaya... sac kremi kullan hep

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• yani bildiğin saçlarının içine sıçmışın.

0|0
    0|0
    • Suan cok memnunum sacımdan daha boya sürmycem ama bu rengin akmasını istemiyorum

• Çikolata kahveye boyayan kendi saç rengi siyah olan bir arkadasım vardı.

Akınca açık kahve,koyu karamel gibi bir renk olmuştu.

Akarsa birdaha boyarsın üstünden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...