Aziz Yıldırım 3 ay spor müsabakalarından men edildi. Ne düşünüyorsunuz?

Antalyaspor Fenerbahce karsilasmasi sinrasi Galatasaray alehine konusan Yıldırım ı 7 GS taraftarinin sikayeti uzerine 3 ay sahalardan men edildi bence daha birsuru vukaatı var daha fazla bile olabilirdi siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Kaybettiği her mac sonrası birilerine sallıyor , her seferinde ceza alabilirdi hayret bu sefer nasıl verdiyseler artik , Fikret Ormanın dediği gibi üslubu 13-14 yaşlarındaki çocuğunki gibi

0|2
    0|0
  • olayı geyik muhabbetine çevirmiyeceğim sevmemde öyle muhabbeti ya da aziz yıldırım karşıtlığı üzerindende konuşanlarda var o açıdanda konuşmayacağım burda beni rahatsız eden tek şey herkesin başına gelebilecek ve hoş bulmadığım br olaya dikkat çekmek istiyorum sadece... haberi bende izledim. bir savcnın kendisinin içinde bulundugu bir tartışma ve münakaşa ile gelişin bir mevzuda başka şeyler içine katarak mevkisini kullanıp yasal menavralarla ceza çıkartma çabaları doğru bulmam işin açıkcas, alınan kararıda saygın bulmam, olayın içinde adı geçen zavcı kara çıkartamaz böyle bir huktuk yoktur yani... herkes başka türlü görüş bildirecektir muhtemelen bende böyle bir yorum yapmak istedim...

0|1
    0|0
  • Ömür boyu men edilmeli. Bu şahsın akli dengesinin bozuk olduğunu düşünüyorum. Ama bakinca 18 yilda 20den fazla GALATASARAY şampiyonluğu görmüşsün. Bu kendisinde saldirgan bir travmaya dönüşmüş. Allahtan fikret bunun gibi 18 senedir bjkde değil arada haddi olmayan kelimeler ediyor. Sonu bu adamdan kotu olurdu :)

0|1
    0|0
    • Katiliyorum :)

• Bileklik satarak transfer yapmaya çalışna takımın taraftarımısın.

• Aynen evet gururlada takiyorum aldigim bilekligi. İnsan şampiyonluk için yeterki şerefini satmasın:)

• Karşılaşma sonrası böyle aşırı gerici açıklamaları saçma buluyorum hele ki sahada kaybetmiş bir takımın başkanı çıkıp kameralar önünde kendini aklama çabaları hiç yakışık kalmıyor. Fikret Ormanın dediği gibi bu üsluplar 13 14 yaşında bırakılmalı.

0|2
    0|0
    • Aynen öyle Aziz Yıldırım abarttı.

• Fenerbahçe maçından sonra biz bundan sonra bu hakemleri istemiyoruz diyen kimdi Fikret Orman neden ceza almadı sizin eski başkan mı Tff nin başında ondan mı.

• Sikayet etmedik feto dua etti men cezasi aldi

0|1
    0|0
  • Şu iti ekrandan men etsinler mumkunse.
    Görünce tiksiniyorum

Not; Salça olma yorumuna.
    Benim gibi düşünmek zorunda değilsin

0|1
    0|0
  • Alması gereken cezayı aldı (fenerbahçeliyim)

0|1
    0|0
  • 3 Yıl olmalı.
    Hatta süresiz olmalı. Türk futbolundaki düşmanlığın başlıca sebebidir kendisi.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe maçından sonra biz böyle hakemler istemiyoru dedi neden ceza verilmedi.

0|1
    0|0
  • yaz tatili hediye etmişler. ^^

0|1
    0|0
Yükleniyor...