Brezilya futbolu neden düşüşte?

fifa sıralamasında 19.sıraya gerilemişler. neden böyle oluyor

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• fifayı boşver abi .. adamlar ülkeyi futbolcı transferleriyle kalkındırıyorlar ! biz yarım adada yaşayıp turizmden bile doğru düzgün para kazanamazken adamlar yurt dışına futbolcu satarak bizim turizm gelirimizden daha fazla para kazandırıyorlar ülkelerine ..

Ayrıca brezilya ligi eskisi gibi fakirde değil .. yayın haklarını tüm dünyaya satıp iyi para kazandılar bu yüzdende artık yıldıc oyuncularını ellerinde tutup dahada kaliteli bir lige dönüşme çabasındalar .. yakında yine hak ettikleri yere gelirler ;) saygılarrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• karnawllar karı kızdan :)

0|0
    0|0
  • Düşsün işte. Demekki hakettiler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• resmi maç yapmadıkları için.gayet doğal

0|1
    0|0
  • Ben sana söyliyim iyi oyuncular çıkarıp bu oyuncuları yüksek değere İspanya - İngiltereye satıyorlar para kazanıyorlar daha sonra bu oyuncular yaşlanınca az bir değere alıp oynatıyorlar Alex , Ronaldinho gibi o yüzden Dünya Kupalarında genelde hala başarılılar

0|0
    0|0
  • Biz neden düştüysek onlarda ondan.

0|0
    0|0
  • Brezilyalı futbolcular 30'a merdiven dayadılar mı hayır bekleme.Ülkelerindeki o sefil hayatlarından sonra para ile çok fazla kişilik değişimine giriyorlar. Gece hayatları çok fazla diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • buna rağmen dünya kupasında hep final oynarlar

0|0
    0|0
  • çünkü hiçbi brezilya takımı uefa şampiyonlar ligine katılamıyo da ondan. bunuda mı ben söyleyim P.

0|0
    0|0
  • Marcos'lu Cafu'lu Carlos'lu Gilberto Silva'lı Rivaldo'lu Ronaldo'lu Brezilya'yı özlüyoruz :)

0|0
    0|0
  • yeni ekole ayak uyduramadılar artık brezılya futbolu takım oyunundan cok bıreysel futbola dayalı

0|0
    0|0
  • Ronaldinho-Kaka-Robinho iskeleti kayboldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...