Koşu bandi alcam?

Kosu bandi alicamda ama bisi merak ediyorum bunlar ne kadar dayanikli bantlari falan hemen bozulur mu veya bozulunca alsam bant takmasi falan kolay mi merak ediyorum bilgi verir misiniz

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Alma kondisyon bisikleti al daha iyi ya da ikisinide unut bir bisiklet al disari cik

0|0
    0|0
    • Kondisyon bisikleti ile zayiflanirmi sadece bacak calistiriyor o

• 2009 dan beri bisiklet suruyorum haklisin bence disarida kos bisikletse disarida sur yag yakmak icin oksijen lazim

En İyi Kız Görüşü

• Aldığın yer kuracak zaten onu sen takamazsinki iyileri uzun yıllar gidiyor diye biliyorum 😊

0|0
    0|0
    • Tamamda diyelimki bant bozuldu ozaman aldigim yeri falanmi aricam yenisini taktirmak icin

• Boyle herseyi kafaya takiyorum normalde zaten pahali bunlar aldiktan sonda bir tarafu faalam hemen bozulursa ailem cok kizar :D 1 sene falan dayanir heralde

• 1 sene ne düzgün kullan 10 yıl kullanırsın canım 😊

Erkekler Ne Diyor 3

• alma pişman olursun bunu dediğim için daha çok alasın gelmiştir bende aldım şimdi öylece yer kaplıyor dışarda yürü daha iyi

0|0
    0|0
    • iyide herkes bunu diyor her insan ayni degil ben kosarim duzenli bir sekilde

• ucuza falanda var hani 200-300 tl falan onlardam alsam onlarda ise yarar mi yani hemen bozulmaz degilmi

• yok yok en az 2 yıl garantisini verirler harelde neyi aldığın çok ta önemli değil senin işini görsün yeter benimkini hızını artırıp azaltıyoum o kadar yani

• Alma. salona git

0|0
    0|0
  • Yooo iyfur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...