Ve Final Serisi başlıyor, izleyecek misiniz? Size göre kim kazanır?

Evet arkadaşlar, Türkiye Basketbol Liginin şampiyonunu belirleyecek seri başlıyor. Sezonu 1. sırada tamamlayan Efes ve 2. sırada tamamlayan Fenerbahçe finale kadar başarıyla geldiler.
Efes ilk önce Gaziantep'le oynadı ve 2-0 kazandı, daha sonra ise Daçka ile oynayarak onları da 3-0 geçmeyi bildi.
Fenerbahçe ise ilk önce Uşak ile karşılaştı ve 2-0 kazandı, daha sonra Galatasaray ile oynayan Fenerbahçe GS'yi de 3-1 geçerek finale adını yazdırdı.

Avrupa'nın en iyi liglerinden biri olarak gösterilen ligimizin şampiyonunu belirleme vakti. 3 yapanın kazanacağı ilk 2 maç Efes'in sahası olan Abdi İpekçi'de, sonraki 2 maç Fener'in sahası Ülker Arena'da, son maça kalınırsa da o da tekrar Efes'in sahasında oynanacak.

Play-off sistemine geçildikten sonra 13 kez bu şekilde karşılaşan iki ekipte 8-5 Efes üstünlüğü bulunuyor.

Maç bugün (03.06.2016) saat 20:00'da oynanacak ve Lig TV 3'den canlı olarak yayınlanacaktır.

İki takıma da bol şanslar, iyi olan kazansın.

• Anadolu Efes
    86% (6)45% (5)61% (11)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    14% (1)55% (6)39% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 saat kala güncel 😊
İlk maçı Fenerbahçe kazandı.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• izleyeceğim tabi , güzel maç olmasını bekliyorum ama seri final serisi oldugu için 4 galibeyit aranacak diye biliyorum gerekli olması halinde 5-6-7 maçlar oyananacak diye biliyorum ben...

0|1
    0|0
    • Doğru hocam 3 yazmışım :) Sağolasın :)

• eyvallah, fener sayı atabildiği sürece seriyi lehine çevirir diye düşünüyorum, rakip gerçekten iyi bir rakip saygı duyulacak rakip bunu eklemem gerekir hemen, ama bu sene euroleagu de hem içerde hem dışarda kaybetti ligdede 1G 1M aldı, iki üç yıldır hep kendisini tekrarlıyor sanki efes üstüne katarak ilermeme kaydedemedi sanki... koç un olmamasıda dezavantaj sanki ama iyi savunma yapan kulup, efes savunma iyi yapar ve sayı attırmazsa maçı kendi hanesine yazdırabilir..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Seriye ev sahibi baslayan takımı helede gucleri birbirine yakin ekiplerde bir adım önde görürüm.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • Anadolu efes

0|1
    0|0
Yükleniyor...