FITNESS yapanlar burayaaa?

3 aydır düzenli olarak fitenss yapıyorum ve 60 kilo başladım ve şu an 65 kiloyum.3. ayı bitirmek üzreyim. Omuz, göğüs triceps, biceps kısımlarında büyümeler oldu. Bildiğiniz gibi ramazan ayı var oruç tutacağız. Ramazanda yani 1 ay fitness yapmamayı düşünüyorum. Kaslarda , vücütta küçülmeler olur mu? Vücüt eski haline döner mi? Şimdiden teşekkürler :))

Güncellemeler:
3 aydır düzenli olarak fitenss yapıyorum ve 60 kilo başladım ve şu an 65 kiloyum.3. ayı bitirmek üzreyim. Omuz, göğüs triceps, biceps kısımlarında büyümeler oldu. Bildiğiniz gibi ramazan ayı var oruç tutacağız. Ramazanda yani 1 ay fitness yapmamayı düşünüyorum. Kaslarda , vücütta küçülmeler olur mu? Vücüt eski haline döner mi? Şimdiden teşekkürler :))

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende ayni durum dayim iftardan sonra
    Kendi vucut agirligimla hareketlr yapcam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fitnessı kas yapmak için mi yapıyonuz ve kiloda alıyonuz aynı zamnda :D çok garip

0|0
    0|0
    • İyi bir kaslı vücüda sahip olmak için elbette önce iyi beslenmeye sağlıklı kilo alyama ihtiyaç var. Amaç ikisini berfaber götürmek bende ;)

• anladım kolay gelsin :D inşallah formunu korursun

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben Mart ayında başladım 65 kiloydum şu an 82 ramazandada gidicem bırakırsan ki oruç da tutarsan küçülürsün

0|1
    0|0
    • oruç tutucam ve fitness da yapmıcam. Omuz şu an 113 ramazan sonu yani 113 ten aşağı mı olucak? HAyırrrrrrr !!!

• senin durumlar iyi o zaman bunları yiyebiliyosan

• Hayır aga toplu olarak alıyorum hepsi ucuzs geliyor ayda 500 gidiyor maksimum protein alsam en az 600 700 lira hem yemeğin yerini tutmuyor
      Haftasonları çalışıyorum günde 140 alıyorum ayda ekstrasıyla 1200 ü falan buluyor o da benim spor ihitiyacımı fazlasıyla karşılıyor
      Velhasıl baba parasıyla zaten yapılmaz bu iş yapmak istiyorsan çaba göstericeksinn😅

• olur tabisi 2-3haftada eski haline donersin

0|1
    0|0
  • Eski haline dönmez sadece şu an ki hali kadar canlı görünmez ve bir takım küçülmeler yaşayacaksın iftarda yemeklerine dikkat edip bunu da minimuma indirebilirsin.

0|1
    0|0
    • günlük şınav mekik barfiks yaparak bu küçülmlerein önüne geçebilir miyim?

• Kısmen evet, yediklerine de dikkat edersen dağlar kadar fark görmezsin

• 65 kilo olduğuna göre ektomorfsun değil 1 ay 1 hafta aç kalsan anında zayıflarsın

0|1
    0|0
    • aynen 3 gün beslenmeme dikat etmemiştim ve çok iş yaptım 2 kilo vermiştim haklsıın. Ne öneriri sin bana bu knuda peki?

• saolasın :)

• 1 haftada oluyo bilader ramazan gelsin ne olacak yemeğini ye gece sporunu yap

0|1
    0|0
  • döner

0|1
    0|0
  • kick boksucyum artı badiciyim :D

0|1
    0|0
  • aldıklarını verir sonrada şevkin soğur kardeşim

0|1
    0|0
  • döner tabi