Bayern münih mi daha etkileyici çekici bir kulup yoksa manchester united mi ??

Bayern münih mi daha etkileyici çekici bir kulup yoksa manchester united mi ? bu siteden birisiyle tartıştımda merak ettim ve sorayım dedim evet arkadaşlar yorumlarınız ?

• Manchester united
    100% (3)53% (9)60% (12)Oy Ver
  • Bayern münih
    0% (0)47% (8)40% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Artık Bayern Münich.

0|1
    0|0
    • birisiyle tartışımda sorayım dedim 2001 ve önceside bayern münih'ti 2009'a kadar hedef küçültmüşlerdi..

• O ne öyle kafama atar gibi. :\

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 12

• son zamanlarda Bayern

0|1
    0|0
  • Şu an united ve munchen'in oynadıkları futbolları karşılaştırırsak kesinlikle bayern munchen daha etkileyici bana göre şu an avrupa'da en etkileyici futbolu oynayan takım bayern munchen bu arada bayern munchen manchester united dedin de aklıma o unutulmaz 1999 şampiyonlar ligi finali geldi ortaokula gidiyordum o zamanlar canlı izlemiştim maçı şampiyonlar ligi tarihinin en unutulmaz finallerinden biridir

0|0
    0|0
    • ben 9 yaşındaydım hatırlıyom bayern dagıtmıştı manuyu mucizevi şekilde 2 dakikada 2 gol atmıştı manu aslında münihin malllıgı vardı golü attıkça son dakikaya kadar hücm oynamak istediler korumak isteseler manunun hali yoktu çevirmeye

• evet avucunun içindeki şampiyonluğu vermişti munchen o maçta

• Bayern Münih çok rahat ve gol showu yapan bir takım.

Manu ise 4-5 pasla kaleden kaleye gidbilen hızlı ve yeteneklerle dolu bir takım

0|0
    0|0
  • kesinlikle bayern...adamlar tam alman disiplini ile oynuyorlar...geçen hamburg'u 9-2 yendikleri maçta gol yeyince birbirlerine bağırıyorlardı...

0|0
    0|0
  • son +7 oynadıgım mactan sonra bayern munıh bı sempatı duymaya basladım takımın dıbı yemısım manusunu :D

0|0
    0|0
  • İngiltere gibi ülkenin takımı varken almanyanın ki nedir

0|0
    0|1
  • Manchester united

0|0
    0|0
  • Bayern Munich ve alman soğukkanlılığı İngiliz Cooluğu baydı :D

0|0
    0|0
  • bayern münih hacı:Dbeni hiç yanıtmadı 2 hafta + 7 dedim ikiside geldi:D bu aksamda + 7 görürsün :DD

0|0
    0|0
  • tabi ki mençısıtır

0|0
    0|1
  • sure united ;)

0|0
    0|0
  • Artık Bayern Münich.

+ 1

0|3
    0|0