Amcamların üst katında oturuyor ve amcamların taşındığı gün görmüştük birbirimizi.

amcamların üst katında oturuyor ve amcamların taşındığı gün görmüştük birbirimizi. sonra ben tabi dururmuyum hemen netten konuşmaya başladım numaralarımızı aldık. en sonunda çıkmaya başladık. bana hiç ilgi göstermiyodu sürekli arkadaşlarıyla geceleri içiyordu falan. 3 ay boyunca 4 kez ayrılıp sevgili olduk. bunun aklı başka şeylerdeydi anlarsınız işte..bende öyle biri olmadığımı söylüyodum hep. sonra 1 hafta boyunca konuşamadık telefonum bozuldu diyodu.gittim en yakın arkadaşına sordum kimi seviyo diye başka birini sevdiğini öğrendim ve herşey bitti zaten. aklım hala onda sanırım aşığım.. napabilirim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aksama içelimmi de, sarhos olma ama onu sarhos yap, anlat herseyı anlayacakdır :D gorursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen bir şey yapamazsın artık, ona istediğini verebilenler yapar ne yapıyorlarsa...

0|0
    0|0
  • Hem öyle olmayıp hem ''durur muyum?'' kelimesi birbiriyle feci şekilde çelişti. Çelişkiyi ortadan kaldıracaksın.

0|0
    0|0
    • sorunumla ilgilenmeyeceksen neden cevap yazıyorsun?

• Ya çocuktan vazgeçeceksin ya da istediğini vereceksin abisi. Çelişkiyi ancak bu şekilde kaldırabilirsin. Verdiğim cevabı anlamamışsın sen.

• vazgecmek en iyisi galiba ama 6 ay olacak yakında hala aklımda. onu napcaz

Kızlar Ne Diyor 2

• :))))))))))) canım yaa

0|0
    0|0
  • Başka birisini seviyorsa ne yapabilirsin tabi hiç ?

O kdr da küçültme kendini istersen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...