Sevgilimin amacını hala anlamış değilim salağın ağzını yüzünü dağıtıcam o olcak

Erkek arkadaşımla uzun zamandır bir beraberliğimiz var onun yanı sıra düzenli bir seks hayatımızda var ama bir kaç aydır ayrıyız.Bana karşı biraz ilgisiz olmaya başladı ya da ben çok büyütüyorum mesajları hep geç atıyo uyanıyo uyandıktan 2 saat sonra bana günaydın diyo.Bunlara bakılırsa istemiyo gibi ama ne zaman ayrılalım desem bana tekrar ayrılalım dersen tamamen biter bir daha sakın deme diyo bitmesini de istemiyo.Sizce amacı ne?Ne yapmak İstiyo aklım çok karıştı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• çok üstüne düşme biraz yalnız kalsın, fazla ilgiden sıkılmış gibi ama seni çok seviyor..

1|0
    0|0
    • öyle mi dersin :((

• öyle canım, hem biz hep üstüne düşüyoruz erkeklerin her an her saniye bizimle olsun istiyoruz ama bu onları bazen sıkıyor... hem sen de oyalanacak bir iş , uğraş bulursan onu da rahat bırakmış olursun :)

Erkekler Ne Diyor 4

• seni seviyo ama sen çok üstüne gitmişsin bu aralar,biraz ipleri sal ama kontrolüde elden bırakma sana geri gelecektir.

1|1
    0|0
  • Düzenli seks hayatından vazgeçmek istemiyor olabilir mi :)

1|0
    0|0
    • ama zaten bir süredir ayrıyız sonuçta zaten sadece o amaçla yanımda olmuş olsaydı çoktan bitmesi gerekmez miydi

• Sonucu bekliyorum, daha işimiz bitmedi seni ayrılığa hazırlayacağım ;)

• Hehehe sonucu mutlaka bildircem :)

• Seviyormusun sen onu anlattığın kadarıyla düzenli bir seks hayatınız varmış ve ayrılmak istemiyormuş

0|0
    0|0
    • Ben seviyorum ama onun ne yapmak istediğini anlamış değilim

• Üzgünüm ama bence seni seks için kullanıyor ama bence öyle kesin birşey söylemiyim

• Adam hayatından memnun gibi tabi ayrılmak istemez. Asıl soru sen memnun musun? Değilsen hiç durma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o sana nasıl davranıyosa bence sende ona öyle davran üzüldüğünü belli etme

2|0
    0|0
  • Uzun zamandir derken?

0|0
    1|0
    • Hadi ya öyle mi dersin sevmemesinden kaynaklanmıypdur yani dimi erkeklerin yorumlara bak seni kullanıyodan başka yorum yok yani

• Normal yani.. Canlandirin biraz iliskiyi :))

• Sadece cinsel konularda seni hatırlıyor . Seni kullanıyor işte .

0|0
    2|1
Yükleniyor...