Eşimden ayrılmak istiyorum..!

Diyelim eşinizden ayrılmak istiyorsunuz aranızda sevgiye dair hiç bir şey kalmamış sadece görev uyguluyorsunuz vede eşiniz çok anlayışsız boşanmak istemiyor ama normaldede dışarıda gününü gün edip yaşıyor sizinde mutlu olup olmamanız umrunda değil ortada birşey yokken eşinizden nasıl ayrılırsınız?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes ayrı telden çalmış. Sorunu bile anlamamışlar ki!

Öncelikle eşinin görevlerini yapmadığına gününü gün edip evini boşladığına sorumsuz olduğuna şahitlik edecek arkadaşlar bul ki vardır sana şahit olacak ortak arkadaşlar. Bu 1-2 gün içinde olmaz zamana yayman lazım atıyorum 1 ay. Sonrada gidip sen aile mahkemelerinden birine dava açıyorsun ama dikkat et sor soruştur hakimi bayan olanı seç. 3-0 önde başlarsın. Aile mahkemelerinde davayı kadın açarsa kazanma şansı daha yüksektir nedense erkeğe önem verilmiyor ülkemizde.. Ama dediğim gibi eve gelmediği zamanlarda eve arkadaşlarını çağır hatta evli olan bayan arkadaşların varsa kocalarıyla gelsinle çift olarak şahitlik yaparlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Sevme beni, korkuyorum… O kadar uzun zaman beklentisiz, karşılıksız sevdim ki insanları ve o kadar uzun zaman beklentisiz, karşılıksız sevilmeyi bekledim ki, artık yitirdim inancımı… İzin verdiğin kadar bilebilirler seni, gerisi sadece zannettikleri.. Dudaktan dökülen nağmelerin bir anlamı var mıdır kaptan? Nasıl olsa her aşk imkansız diye yazılmamış mı kitaplara? Basit bir pergelle yön verirken gemiye,gönlüm niye çırpınıp durur marmara denizinde?Küfürler ederken gençliğimi çalan denizlere,niye inip gidemiyorum insanlardan uzak bir yere?aşka rota,pergel gerekir mi kaptan,ve bir kaptan niye sever imkansız olduğunu bile bile?

0|0
    0|0
  • Bu böyle yürümüyor, benimle ilgilenmiyorsun, boşanmayı düşünüyorum de. Hala kayıtsız kalıyorsa boşanma davası aç.

0|0
    0|0
  • Mutlu değilsen ve ayrılmak istiyorsan onu seni zorlama gibi bir hakkı yoktur olamaz.

Yasalar, kanunlar var hakkını ararsın. Özgürsün

0|0
    0|0
  • saydığın şeyler sebep değilse neden yazdın ki işte onları sebep gösterebilir ayrılmak isteyen. başka sebep aramasına lüzum yok.

1|0
    0|0
    • karşındaki anlyışsz biryse ?

• Evet kezbaniçeyim

• Memnun oldum.

• Bence bu soruyu burda kezban ve abazanlara sormak yerine iyi bir avukata sorman senin için daha mantıklı olacaktır

0|0
    0|0
  • Ortada birşey var

sana karşı sorumluluklarını yerine getirmiyor

açıkçası sorumsuz

0|0
    0|0
  • dava açarım elbette ki,bir kaç koz da buldum mu gel keyfim gel..şaka bir yana allah kimseye vermesin böyle birşey..

0|0
    0|0
  • Çok basit bu saydıkların bile yeter anlaşamıyoruz diyceksin görüşlerimiz düşüncelerimiz farklı diceksik ilk eşiyle konuşmayı denesin arkadaşın bu konuyu daha sonra mahkemeye gider

0|0
    0|0
  • Saydığın şeyler zaten sebep, onunla aranızda bir şeyler kalmadıysa bu işi uzatmak gelecekte mutlu olabileceğiniz zamanları da harcamış olursunuz.

0|0
    0|0
  • benzer bir süreci yaşıyorum. boşanma davası açmaktan başka çare kalmıyor. sninde yapman gereken bu. hayata yeniden başlamak lazım bazen

0|0
    0|0
  • Mahkemeye veririm en fazla 2 yıl sonunda ayrılmış olurum. O arada kendisini bu işin olmayacağını ve dönmeyeceğime ikna etmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • güzelce konuş anlamassa ciddiyetini anlatmak ıcın avukat tuttum de dava ac ıstemıyorum de babanın evı varsa evı terket

0|0
    0|0
  • Kararsız kalmak iyi değildir. daha çok zor duruma düşülür...

0|0
    0|0
  • boşanma davası açarak:)

0|0
    0|0
  • şiddetli geçimsizlik olduğunu öne sürerrim

0|0
    0|0
  • bas tekmeyi bak hayatına. anı yaşa.

0|0
    0|0
  • Eğer öyle bir sıkıntı varsa :D dısarda takılırım , evde yemegımı hazrlasın yeter :D

0|0
    2|0
  • şaka mı bu yoksa ciddi misin?

0|0
    0|0
    • aslında benim değil bir arkadaşa yardımcı olmam gerekiyo aynı yazdığım durumdaki gibi

• kötü sonla bitecek derken ?

• ayrılık mutlu son olarak ele alınmadığı için kötü son erkek tarafının ne yapacağı belli olmaz...

• Ayrılırım. İnsanlıktan anlamayıp red ediyorsa, anladığı dilden konuşurum.

0|0
    0|0
  • dava acıcan ayrılıcan bu kadar basit

0|0
    0|0
  • ne var bende boşandım açık açık söyledim kafa yapılarımız çok farklı dedim boşandım ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgilisinden ayrılmak için bile kırk takla atan insanlarız, eşinden ayrılman ki o da istemiyorsa bayağı sıkıntılı bi' süreç... Oturt karşına konuş umarım anlayışla karşılar.

0|0
    0|0
  • evimi ayırırım. beni rahatsız ederse polisten koruma isterim. tamam görevlerini bütün samimiyetleriyle yapmıyorlar ama gene de kanuni yönden uğraşırım onunla.

0|0
    0|0
    • Mahkeme kararı olduktan sonra sıkıysa yapmasınlar :) şu sıralar 6284 sayılı Koruma Kanunu çok gündemde ondan yaparlar :) bir de koruma aldıktan sonra adamı tahrikte edersin zorlama hapsi verirler 10 gün o zaman başın göğede erer.

• açıkça konuşurum.

0|0
    0|0
  • Aranizda gecenleri bilemem ama ben son zamanlarda gorduklerimden yola cikarak evliliklerde kadina cok kiziyorum. Bakimsizlasiyor,sosyal hayatini kybediyoresini elinde tutmasini bilmiyor. Sanki nikah var diygozu disari kaymaz gibilerinden. Asil evlendikten sonra erkegi elde tutmasini bileceksin. Ne bilim evin icinde dekolte giyin naz yap cilve yap vs vs.

0|0
    1|0
  • benim durumumla benzer sevgiden eser yok boşanmak isteyen o bndede bn değil ama hakaret şiddet saygısızlık halt safhada rtık bnde istemiiyorum onu gt ver dilekçeni boşanmazsa boşanmasın gt ailenin yanına

0|0
    0|0
  • ortada daha ne olsunki? Aşırı ilgisizlik boşanma sebebi değilmi?

Ama birde şu var sanırım böyle birşey olsa onun ilgisini çekmek için herşeyi denerim ondan sonra boşanmayı düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Ortada cocuk yoksa ac davayi ayril kendini ezdirmek zorunda degilsin

0|0
    0|0
  • Konuşmaya çalışmam evi terkederim mecbur boşanıcak zorla diye birşey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...