Sevgiliniz iddaa sitesi hesabınıza girse tepkiniz ne olurdu?

sevgilim artık iddaa oynamadığını söylemişti.son kez oynadığı siteye beraber girerek bir kupon yaptık.ben o sıra arada bakarım bak oynuyomusun diye dedim.bu dediğimi duymamış(bi kulağı çok az duyuyo)bir hafta sonra ben o siteye girip oldukça yüklü miktarda oynadığını gördüm. ertesi gün bunu dediğimde benim hesabıma nasıl girersin diye beni terk etti. sizce hangimiz haklı? ben bağımlı olmasından korkttum sadece.onu düşündüğüm için girdim. üstelik ben hafiye ve güvenilmez biri oldum. yalan söyleyen kendisi. asla affetmem bunu dedi bide.

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• Onun Kişiliği Sonucta Keske Yapmasaydın Öle Bişi

0|0
    0|0
    • ben onu düşündüm bağımlı oluyosa durdurmak için, zarar gelmesini önlemek için. kumar bu sonuçta

• teşekkür ederim , ben salak gibi yapma etme mailleri attım ona ama sanırım erkekler bırakınca bişey demeyen kızları unutmuyorlar. bari daha bişey yazmayayım

• Eyer Faydam Dokunduysa Ne Mutlu Seden Tek İsteğim En iyi Cevabı ben verdiyse Naapman gerekeni bilion :)) Bide puan verirsen Bu Aralar Onların peşindeyim Ve Yardımcı Olabilmenin

Erkekler Ne Diyor 30

• Eleman bağımlı olmuş (kumarbaz) sınıfına sokabiliriz. Sen haklısın (çünkü bu alışkanlık olmaması gereken bir konu onu geçtik erkek adamın ağzından laf bir kere çıkar hem oynamıyorum demiş hemde oynamışsa salla gitsin o yarım hatta çeyrek erkeği) vazgeçmiyorsa yolu açık olsun onunla mı uğraşacaksın yahu ..

0|1
    0|0
  • ona güvenmediğini düşünmüş

0|0
    0|0
    • e haksız da çıkmadım ama kaldı ki ben ona zarar gelmesin diye baktım, bağımlı olmuşsa durdurabilmek adına, sonra çok geç olmasın diye.

• Artrık kızlar bile oynuyor. sitede tuyo isteyen kızlar soru soruyordu

0|0
    0|0
  • Allah a dua et seni boyle birinden kurtarmis o evlendiginizde dusun ne olurdu kumarci bir es sen varya o zaman biterdin Allahin sevgili kuluymussun git kendine yeni birini bul daha iyi daha durust kumari ickisi olmayan birak o hakli olsun kurtulmus oldun :)

0|1
    0|0
    • bide neymiş efendim kazanıyomuş da kazandıklarıyla oynuyomuş, bu işler böyle başlamaz mı zaten. hesabında 2400 lira vardı. oynamak için yatırmış.

• bence iyi oldu git kendine yenisini bul sukret Allahada kafana takma dusunmeye degmez.

• Bu karı beni terkeder, var mısın iddia'ya?

0|0
    0|0
  • Öyle sevgili olmaz zaten. Üzülmeye ve kafa yormaya değmez. Bende ciddi birşey sanmıştım.. boşver takma kafaya.. İyikide ayrılmışsınız ileride sana daha çok huzursuz günler yaşatabilirdi.

0|0
    0|0
  • salla gitsin yaww seni düsünmeyeni sen niye düsnecen mevlananin bir sözü var seni sevmeyen balda olsa yeme ama seven zehirde olsa ic

0|0
    0|0
    • haklısın bende öyle düşünüyorum ama uygulayamıyorum. 2 gündür ağlamaktan gözlerim şişti ve hiçbişey yiyemiyorum.

• biliyorum konusmak kolay uygulamak zordurr kii deymedigini anlamak uzundur ama bir okadarda kolayy

• Sen suçlusun !

Erkek adam sevgılısını mutlu etmek ıcın paraya ıhtıyacı vardır , Erkek adamın ıcınde hep bı umut vardır. büyük para tutturursa, senı mutlu edıcekdır. ya da tatıle goturecekdır.

gıt ozur dıle hemn. zaten senı sevıyosa o parayı senle yer gülüm :)

0|0
    0|0
    • öyle mi peki adam 17 milyar tutturmuş benim hiç haberim yok, ben o bir ödese hesabı peşine ben ödüyorum öğrenci halimle. ki o da maaşlı biri. nasıl rahat ettirmiş

• adam telefondan faceden herşeyden engellemiş beni. bide ben suçlu duruma düştüm ya

• haklı :D kadınlar herseye burnunu cok sokuyo :D

• Yol ver gitsin daha iddaa hesabını paylaşmayan adamla hayatınımı paylaşıcaksın bir ilişkide gizli saklı olmaz

0|0
    0|0
    • valla çok güzel demişsin keşke bu benim o an aklıma gelseydide ona da deseydim. bide evliliği düşünüyorduk, 1,5 yılı geçmiş bir ilişki, bu sebepten anında bitirdi.

• Teşekkürler

• ya bırak boşver onu .. kumarcıdan hayır gelmez hayatım . kendini çok yanlız hissediyorsan bana mesaj at sana kumarın ne kadar kötü olduğunu detaylarıyla anlatıyım ..

0|0
    0|0
    • bende zaten çok kötü birşey sonuçta bağımlı olan da bu işe bağımlı olmam diye başlıyor düşüncesiyle kontrol ettim. kötü bir yola saplanmasın diye.

• ve ben kızarak demedim, bak yapma böyle,sana zarar gelsin istemem diyerek konuştum. azarlayarak değil

• o seni haketmiyor tamamı onu düşünmeyi bırak git şimdi televizyonu aç yemek yap falan unut onu .

• Sen haksızsın. Madem iddaa oynuyor bırak oynasın. Böyle karışarak yok oynama, sonra da ondan gizli gizli hesabına girerek onu resmen kırmışsın.

0|0
    0|0
    • gizli girmedim onunla beraber girerken dedim arada bakarım ama bak diye ama o duymamış. duyma sıkıntısı var orta derecede.

• benim anlamadığım nokta bu işte; yalan söyleyen kendisi bu kötü bişey değil de benim yaptığım mı kötü.

• Onu yalana zorlayan sensin.

• bi kulağı az duyuyor diğeri ne iş yapıyordu o ara açıkça duymamazlıktan gelmiş erkek işine burnunu sokarsan olacağı... fazla ömrü kalmamış onun bilmiş ol 1 bilemedin 2 yıl sonra güme gidecek ... kumardaa sadece kasa kazanır... daha ne kadar bağımlı olacak yüklü oynamış zaten...

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • Senin yaptığın da doğru değil. Bitirirsin olur biter...

0|0
    0|0
    • ben değil o bitirdi ama ben güvenilmez biri oldum. ben o bağımlı olacak diye korkttum üstelik ona söylemiştim bakarım diye

• Haklıyken haksız olmak böyle bir şey...

• :) ayak yapmıs beyfendı kumar uufak da olsun ıllettır

0|0
    0|0
    • ayak değil yahu bildiğin terk etti bide üstüne telefondan filan engellemiş beni, ben suçlu oldum

• yahu gulum sen pıskopatmısın adam serefsız ne kasıyon kendını

• aman ne olcak kı bundann

0|0
    0|0
  • O değilde

B.Dortmund - Real Madrid
    B.Münih - Barcelona
    Fenerbahçe - Benfica
    Basel - Chelsea
    Maçlarında karşılıklı gol olur mu ?
    Hepsi tek maç..Hangisine nasıl oynasam

:D

1|0
    0|0
    • ben ne anlayacağım o günde attım tutmadı zaten o kupon da

• Tek maç deyip geçme..2 maç çıkartsam yaklaşık 2 oran yapar..1000 misli oynasam 90 dakikada 1000 lira cepte..İnsanlar o para için 1 ay çalışıyor ..bu arada skor bulmak ciddi bir iş..soruna gelince senin yanlışın yok rahat ol..benim başıma gelseydi bu durum ben böyle bir tepki vermezdim..sonuçta beni düşünen birisi var..takma kafana..

• :/ seni terketti ha ? bu anormali nerden buldun ? :)

0|0
    0|0
    • genelde yaptığının yanlış olduğunu duydum bu soruda ve de biraz olsun içim rahatladı. teşekkürler

• rahatla rahatla salla onu . kumarcı karısı binnaz dedirtme kendine :)

• İddaa oynayan sevgiliden hayır mı gelir bence gelmez terk ettiği iyi olmuş. (Alınmaca yok)

0|0
    0|0
  • erkekler ibu kdr çok sıkmayın kızlar size ne oynuyosa parası varki oynuyo eğlenerek yaptıgı bişeyi kısıtlamayın yoksa böyle dıpdızlak terkedilirsiniz.o saana ks ye girme dese girmicenmi sanki faceye flan vs.

0|0
    0|0
    • ks ye girme amacım kamuoyu yoklaması yapmak :) onu sıkmak değil daha telefonunu bile karıştırmış biri değilim, ben bağımlı olmasından korkttum, bu işler sakat işler bilirsin ki eğlence ile başlar hırsa döner. adamın hesapta 2400 lira vardı oynamak için yatırmış. en ufak oynadığı tutar 200 lira

• aynen öyle ya ne güzel dedin. 1,5 yıldır birlikteydik bizde, sözde evlenecektik. anında bıraktı yahu

• sağlam birini bu lsen bacııı. olsun bekarlık sultanlıktır be beni terketse keşke özgür olurum valla çok şey yaparım ha :D

• Bir potansiyel cıvır daha boşa çıktı kafasında "ayrıl gitsin!" "sana adam mı yok yeaa!" cevaplarını ciddiye alacağını varsayarsak..

Gaza geldim ne yaptım la ben deme ihtimalin %99.9.. Sonuç: Konuşun barışın..

0|0
    0|0
  • Sen doğru olanı yapmışsın...Onu bir hata dan uzaklaştırmak istemişsin...O da doğruyu anlayıp hatasını telafi edecektir..Meraklanma

0|0
    0|0
    • üstelik ben hafiye ve güvenilmez biri oldum, yalan söyleyen kendisi.

• Ya muhtemelen senin habersiz bişekilde hesabına girmen zoruna gitti onun..Açıkçası bende bu durumda baya bir sinirlenirdim..Ama dediğim gibi bu ayrılık için bir sebep olamaz...Sonuçta senin niyetin apaçık ortada...Doğruyu bulacaktır bence..

• boyle cocukca bir sebep yuzunden gidene.. neyse bosver dogru kişiyi aramaya devam et

0|0
    0|0
  • :) Bir söz var ya "Hem suçlu hem güçlü" bildin miii :)

0|0
    0|0
    • buraya girip sorana kadar kendime kızıyordum vallaha

• Olabilir özeleştiri yapayım erkekler adına. Erkekler böyledir aslında o an için cevap veremeyeceği için kaçmıştır. Ve dediklerinden pişmandır. Hiç birşey deme özür dileyecek..

• bırak adamı rahat istediği yere girsin :)

0|0
    0|1
  • paralarını çalıcağından korkmuş adam haklı :D

0|0
    0|0
  • sen haklısın tabiki adama bak hem suçlu hem güçlü ;)

0|0
    0|0
  • sende yüklü girecektin demi hadi hadi :DDDD sağlam maç var mıaksama önereceğin :DDD

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin bacım :D zaten ayrılmak için yer arıyomuş bunun için ayrılınırmı amk :D

0|0
    0|0
    • yani %95 beni haklı buluyor, bende 2 gündür kendime kızıyordum ne büyük hata yaptım falan diye.

• yoklan malmısın kızım şimdi sen mantıklı düşünemiyodur aşk acısından felan biz dinç kafayla söylüyoz siiiiktir et başka erkekmi yok :))

• tekrar hesaba gir tuttur bişeyle barısırsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sonuna kadar haklısın sevgililerin gizli saklisi olmamalı bence ve seni bunun için terkedebilmisse arkana bile bakla o yuklu miktari kaybetsin sonra belki(!) Anlar niyetini

0|0
    0|0
    • teşekkürler kızlar, adam yağ gibi üste çıktı bide ben affet beni filan dedim salak gibi. ben güvenilmez oldum.

• Bu yüzden terketti yani komik valla .
    İyi düşün hayatındaki insan doğrumu değilmi diye.

0|0
    0|0
  • ne var sanki girmişsen sanki aldatmışsın onu.

0|0
    0|0
    • tavrını görsen sanki onu yapmışım doğru diyorsun. artık güvenemezmiş bana yalan söyleyen kendisi.

• kendini aklamak için saçmalamış işte. sen kendini suçlu hissetme bişe yapmana gerek yok o yapsın bişeler.

• Sen onun hesabına girerek haksız,
    Sevgilinde seni böyle bir sebeble terkettiği için haksız.

0|0
    0|0
    • hesabına girme nedenimi şöyle anlatayım; mesela ben arada hap içiyorum desem gizliden gizliye beni seven kişi kontrol etmez mi bağımlı olmayayım diye. mail hesabına girmedim ki.

Yükleniyor...