Evlenecek olduğunuz insanın sizden önceki hayatını araştırır mıydınız? Önemli mi ?

evlenecek olduğunuz kişinin sizden önceki yaşanmışlıkları yaşadıkları iyileri kötüleri vsvsvs a'dan z'ye herşeyini araştırır mıydınız ? Bu doğru mu ? yoksa gereksiz mi ? önemli mi ?

• Evet gerekli bir konu
    50% (4)62% (5)56% (9)Oy Ver
  • Hayir. Benden oncesi umrumda degil.
    12% (1)12% (1)12% (2)Oy Ver
  • Duruma gore degisir
    38% (3)26% (2)32% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• doğru ve gerekli birşey elbetteki.bunlar henüz sevgiliyken konuşulacak konular..Kaçırmaya çalıştığı bişeyler varsa sende kaçacaksın, yol vereceksin..Böylesi daha hayırlı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Geçmişi elbette ki önemli.Geçmişine bakarak nasıl biri olduğunu anlayabilirsin. Burda önemsiz, geçmişine bakmam, asıl olan sevgidir diye yazanların hepsi, geçmişinde bir ilişkileri olan insanlardır.Kendi yaptıkları da ortaya çıkmasın diye karşıdakinin de geçmişini araştırmazlar. Onlar bu yüzden kurcalamak istemez. Ama benim gibi ilerde evleneceği kişiye saygısından dolayı,hiç bir şey yaşamamış, karşı cinsin elini bile tokalaşmak haricinde tutmayan bir insanın, karşısındaki kişininde kendi gibi biri olmasını istemesi en doğal hakkıdır bu yüzden, karşımdakinin geçmişine çok önem veririm.Ama bunlar araştırmayla olacak işler değil, ben babamı tanıyorum ama şu an ne yaptığını bilemem. Demem o ki araştırmayla kimsenin geçmişinde neler yaptığını tam anlamıyla öğrenemezsin.. Tanıdıklarım kişiler ise, kendim gibi kişiler değillerdi. hepsinin bir yaşanmışlığı vardı. Bu yüzden aramayı bıraktım, evlenmeyecem.

1|0
    0|0
  • Araştırmak gerekir ama fazla kurcalamamak da lazım.

1|1
    0|0
  • Önemli bazen çok önemli olabilir önemsiz konular bazende cok ciddi etkileyecek şeyleri görmezden gelebilirsin...

1|0
    0|0
    • haklısın

• buna sonradan öğrenmek ve hemen öğrenmekde cok etkiler. Ama sen ona güveniyorsan seviyosun demektir ve önemsizdir.. Amma ve lakin bir olumsuz şeyde ilk aklına gelen o şeylerdir.

• Fazla derine inmeden öğrenmek isterim ama benden önce yaptığı hatalar beni ilgilendirmez, ilgilendirmemeli daha doğrusu.

0|0
    0|1
  • aslında gereksiz ama bir durum varsa bilinmesi gereken araştırırım .

1|0
    0|0
  • aslında önem veririm eşimle birlikte iken lavugun birinin gelmesi beni gayet rahatsız eder hatta tavrına , kim olduguna göre orada olay bile cıkartırım

0|1
    0|0
  • tabiki önemli bir konu. anlattıklarıyla geçmişinin tutarlı olmasını önemserim.

1|0
    0|0
  • En azından bilmek isterim :)

Yani ilk akla gelen bir erkekte bakirelik konusudur

Ama bilmek iyidir, ben evlendikten sonra tanımak istemiyorum eşimi :)

0|0
    0|0
  • Eger evlenecegim kisiyle severek evleniyorsam, gecmisini skm ne kurcalayacagim!

1|0
    0|1
  • Tabii hatuna güven vermek lazım,arasıra agzını yoklarım öyle fazlada kurcalamam,ama ilişkimize zarar vercek bir geçmişse ve söylemez ise kendimi huzursuz hissettiğim bir kızdan ayrılırım,Sonra niye beni terkediyon felan diolar iyce bozuluyorum.

0|0
    0|0
  • Tarihten nefret ederim. Tarih her zaman can sıkar ve sıkıcıdır. Anlatmak isterse dinlerim bununla ilgili kimsenin canını sıkmaya lüzum yoktur. Eğer beyin olarak uyumlu isek tutup geçmişine kadar inmenin mantığı nedir ki :)

0|0
    0|1
  • Önceki hayatını bilmediğim birisi ile neden evleneyim ki?

0|1
    0|0
  • Duygusal baglantı olmasında gerisi aşılabılır bı şekılde

0|0
    0|0
  • Evet gerekli bir konu...

0|0
    0|0
  • Konuşmalardan, sormadan da geçmişi hakkında fikir edinebilirim. Gerekli bir konu.

0|0
    0|0
  • c duruma göre değişir ama fazla kurcalamam bende sanırım;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• gerekli birşey. insanın bilmesi ve bunu böyle kabul etmesi gerekir. kabul ettikten sonra birdaha o günlerden bahsedilmemeli. kabul edilmiyorsa yoluna gidilmeli.

0|0
    0|0
  • Hayır araştırmam.

0|0
    0|0
  • Araştırırım herşeyini öğrenmek isterim bir ömür onunlayım sonuçta bilmeye hakkım var bide çok meraklıyımdır zaten :)

1|0
    0|0
  • geçmiş geleceğin aynasıdır.bir insanı tanımak içn en iyi fırsattır geçmişi

1|1
    1|0
  • bence ararstırmamakta fayda var ne kadar çok sey bilirsen o kadar kötü en iyisi onu dseni tanıdıgı günden itibaren kabullenmektir

0|0
    0|0
  • Daha çok çevresinden toplarım bilgiyi

0|0
    0|0
  • kimlerle ilişkide bulundu önemli bennm için

0|0
    0|0
  • Duruma gore degisir

0|0
    0|0
Yükleniyor...