B.münih-barcelona the champıons lig

arkadaslar idda oynuycam skor tahminleriniz nelerdir ben bayernin şampiyon olacagına inananlardanım

Güncellemeler:
degerli yorumlarınız için tesekkür ederim arkadaslar ama bu sonucu kimse beklemiyodu sanırım :D

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• 2-1 bayern alır gibi

0|1
    0|0
  • alt biter bence

bayern atmaktan çok yememeyi düşünecektir 1-0 ya da 2-0 alırlarsa turu geçerler zaten...

0|1
    0|1
  • Ben de bayernin şampiyon olacağına inanıyorum bu maçı da bayern munchen alır diyorum

0|1
    0|0
  • kardesım barcelona ıle munıh bu zaman kadar 6 kez karsılastı 3unu munıh alırken 2 mac beraber e bencede kupanın favorısı munıh barcelona artık gerılemeye basladı aynı sıstemle nereye kadar gıdebılırdıkı barcadan gol beklıyorum ama goller olmaz munıh 3-1 kazanır

0|1
    0|0
  • Bayer Münih alır maçı.

0|1
    0|0
  • bayern'nin o müthiş hücum gücüne leş barca defansı karşı koyamaz gomez robben ribery müller bastian şıvanştayger'e karşı alba ve bart'rayla çıkarsan duman olursun

0|1
    0|0
    • son maclarda eski futbolunu oynamasada barcayı cokta hafife almamalı yinede

• eğer hakem düzgün olursa bayern münih kesinlikle rahat bir şekilde maçı kazanır...

0|1
    0|0
  • 1-2 oyna bence

0|1
    0|0
  • Bayern tek farkla alabilir

0|1
    0|0
  • h0 oyna yarın paranı al :D

0|1
    0|1
    • eminsin yani :)

• eyv. saygon111 cok makbule gecti ben gidiyorum ancak satarım herseyimi :D

• Ben de Bayerni destekliyorum bakalım ne olacak bence karşılıklı gol olur bu maçta.

0|1
    0|1
    • normalde madride karsı barcalıyım ama bayern karsısında sansı yok skor tahmini var mı?

• valla 2-1 falan ya da daha gollü 3-2 falan heralde bende Barcayı desteklerdim hep ama bu sefer Bayern'i destekliyorum bu eşleşmede.

• bak kardşm maç 3-2 barcelona galibiyeti ile bitecek maç sonunda görüşürz.

1|0
    0|2
Yükleniyor...