Spor yapan erkekler hakkında düşünceleriniz neler? ve tembel sporcular (steroid kullanan) hakkında düşünceleriniz neler?

insanların tercihine karışmamak lazım ama tav olmakta içten değil. benim 3 yılda yaptığım vücudu adam steroidle 6 ayda yapıyor.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok kaslı erkekleri itici buluyorum. Abartmayın.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer insan zaten sporu kendi için değil çevresi için yapıyorsa yapmasın. Ama stroidli sporcuların büyük çoğunluğu profesyonellerden oluşuyor. Yani halktan birinin çıkıp steroid kullandığını çok nadiren duydum. Profesyonellere de saygı duymak lazım. Beğenirsin ya da beğenmezsin ama adamlar vücutları üzerinden para kazanıyor ve bu iş için her şeylerini vermek zorundalar.

0|0
    0|0
    • olympia ya katılanlardan bahsetmiyorum :D benimle yaşıt biri benim gittiğim spor salona başlamıştı 6 ay önce 182cm 64 kg du 6 ay sonra 182cm 92 kg oldu. benim biceps 3 yılda anca 42 cm oldu onun 44 :D

• Olabilir ama şu an yaptıklarının bedelini muhtemelen ileriki yaşlarında ödeyecek.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoş değil uğraşan erkek daha çekici

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sporu sağlık için değil kas için kızlardan ilgi görmek için yaptıklarını düşünürüm zaten ilerleyen yaşlarda tahtalı köyü bollarlar toprakları bol olsun :)

0|0
    0|0
  • Steroid kullanmak kendini kandirmaktir. zararlari sonradan ortaya cikar. berbat bir illettir.

0|0
    0|0
  • Spora karşıyım kardısımmmmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...