Şarkısı, türküsü, reklamı güzelde gerçekten #euro2016 'da başarı gelecek mi sizce? Yorumlarınız nedir?

Ayrıca şarkı da güzel olmuş. :D Reklamda da dediği gibi mesele milli ise hepimiz milli takımız... :D

Güncellemeler:
Şarkısı, türküsü, reklamı güzelde gerçekten #euro2016 'da başarı gelecek mi sizce? Yorumlarınız nedir?
Ww

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sikinti büyük 😄

0|1
    0|0
    • onlar için mi bizim için mi :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet gerçekten reklamda şarkıda güzel olmuş beğendim :) Başarı gelirmi başarıdan kastın ne olduğuna bağlı kupa bekliyorsak biraz zor hatta şu grup bile çok zor inş ilk hedef olarak gruptan çıkalımda gerisi eşleşmelere bağlı ama dediğim gibi grup bile zor.

0|1
    0|0
    • hırvatlara son dönemde şansımız tutmuyor ama geçmişte yenmediğimiz bir takım değil, çeklerde öyle ki çeklere şansımız iyidir her zaman , ispanya konusuna girmiyorum ordan bir şey beklemek hata olur, takımların birbirleriyle oynayacağı maçlara ve alaçağı puanlara bağlı bu üçlünün özellikle... kupa zor tabi çünkü aday çok bize gelene kadar kimler var kimler o kunda haklısın katılıyorum sana... gruptan çıkarsak 2ci olarak çapraz eşleşmede almanya çıkması büyük ihtimal sonraki turda...

• Yani aynen öyle neresinden bakarsan bak zor ama biz Türkiye'yiz inş yine birşeyler yapıp ilk önce gruptan çıkarız sonrasına bakarız.

• aynen öyle etap etap bakmak lazım yakın hedef grupları aşmak olmalı doğru diyorsun.. :D

• Bizimkiler sampiyonalarda farklı motivasyonla oynuyorlar. Kadro seçiminde hatalar olsa da başarı bekliyorum

0|1
    0|0
    • eksikler var, tercih hataları var buna bende katılıyorum ama dedigin gibi bazı dönemlerde farklı bir motivasyonu sahaya yansıtıp olayı olumluya çeviredebiliyoruz böyle bir yapımızda var... başarı derken nereleri görüyorsun gruptan çıkmak ve sonraki turu geçmek gibi mi

• İnşallah Almanya olmaz , bu yıl çapraz da eşleşme farklı olabilir 3 takim çıkabiliyor ayni gruptan

• yani inşallah tabi, ya da bu kadar erken olmasın diyelim...

• Bilmiyorum yaa zannetmiyorum benim pek ümidim kalmadı bizimkiler belki iyi oynayabilir.
    Ama uluslararası futbol komitesi olan fifa her kupada olduğu gibi hakkımızı yiyecektir.
    Fenerbahçe Braga maçında olduğu gibi bir Sırp hakem koyar çeyrek final ya da yarı finalde final vizemizi ne yapar ne eder keser.

0|1
    0|0
    • çok üst turları bende beklemiyorum gerçi avrupa futbolundada düşüş var belki bunu fırsata çevirebilir dedim çünkü dünya şampiyonsanıdan farklı bir atmosfer bu sonuçta küçük çapta bir turnuva ve turnuvalarda süprizlere hep imza atılır...

• doğru kendisini gösterememişti

• Umarım inşallah

0|1
    0|0
    • gelsin artık başarı, başarı futbolda yakalandı mıbir başka oluyor çoşkusu gerçekten... :D

• Belli olmaz

0|1
    0|0
    • bu lafı seviyorum aslında her an ne yapacağımız belli değil tam her şey bitmişken o bitmişlikten umut çıkarabilir, böyle bir takımız biz aslında :D

• Aynen bencede :)

• şimdi takım olma zamanı tüm ülke olarak, ayrılığı bir kenara bırakıp eksiklerde olmasına rağmlen içimize sinmeyen şeyler olmasına rağmen artık destek zamanı bence..

• Gönül ister ki şampiyon olalim ama maalesef o ruhu göremiyorum bizim takimda 😏

0|1
    0|0
    • şampiyonluk çok uzak hedef bencede, çünkü oralar tutulmuş şu anda :D özellikle almayanya gibi tam bir turnuva takımı olan ülke varken, ardından evsahibi fransa, ishpanya, belki bir belçika, uzun zamandır derin uykuda ki italya daha türkiyeye gelemedik ki arada isim yazabileceğimiz bir kaç ültke daha var... biraz güzel futbol, biraz bize güzel şeyler hissettirsinler hemen turun ilkaşamasından dönmesinler yeter sanki bize :D

• Gruptn 2. çıkabiliriz zor değil yendiğimiz takımlar çıkabilirsekte diğerlerini kılçık gibi ayıklarız bence çünkü en iyi 11imiz iş yapmayacak kadar kötü değil

0|1
    0|0
    • iyi bir jenerasyon yakaladık mı o konuda kuşkularım var ama hırvatisten ve çek cumhuriyeti geçmişte yenmediğimiz takımlar değil dolayısıyla turun dışına rahatlıkla itebiliriz ve bu turu guruplar aşamasında elimizi kolumuzu sallaya sallaya geçebiliriz... bu bir ihtimal, kendimizi küçültmeye gerek yok...

• Dediğin gibi aslında tam bir jenerasyon yok ama bireysel olarak bakınca bir seviye var hepsi formda olsa bizim kupay almamız kolay ama belki ilerleyen yıllarda oturabilir yani değerli gençler var aslında

• bireysel olarak var haklısın o konuda gizli iyi kaliteli oyuncular var ilerdede iyi işlenirse onlar futbol adına çok hizmet ederler milli takıma... ne yapacağını tam kestiremediğimiz bir milli takım var sanki karşımızda inşallah iyi işler yaparlar tabi istediğimz bu, mlleti sokağa döksünler :D

Yükleniyor...