Squad neden ağrı yapıyor?

Severek yapıyorum ama ağrısı fena. Herkeste oluyor mu? Neden oluyor bu ağrı?

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni başladıysan illa ki olur. Yapmadan önce ısınma yaptıktan sonra esneme hareketleri yapmayı ihmal etme bol su iç protein tüketmeye özen göster. Kaslar gelişirken hafif hafif yırtılır ve aldığın proteinlerle daha güçlü şekilde onarılır. Bu ve laktik asit birikmesi ağrıya sebep olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bahane yok devam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Affedersin ama tuvalete bile oturamiyoruz

3|0
    0|0
  • Herkeste olur

1|0
    0|0
  • Yeni başladıysan normal

1|0
    0|0
  • Çinkü squat kaslarını çalışdırıyor sende daha önce çok yaomadıgın için ağrı yapıyor çalışdıkcs ağrı azalır alışdıkca

1|0
    0|0
    • Dimi yani hani her seferinde bu agrilar katlanilamazki alismasi lazim vucudun 👍🏻

• Bende yapıyorum bayadır ilk başlarda yürüyemiyodum 😂 Şimdi alışdı vucut

• Dötü seven ağrısına katlanırmış

2|0
    0|0
  • sporun gecikmeli kas ağrısı etkisini azaltmak için bol bol sıvı tüketmen gerek ki laktik asit kaslarda birikmesin ter ile veya idrar ile atılsın.

1|0
    0|0
  • Alistikca agrilarin gider

1|0
    0|0
  • Alışmadığın için

1|0
    0|0
  • popo ve bacak kasları çalıştıgı için

1|0
    0|0
  • Kaslar çalışıyor

1|0
    0|0
  • No pain no gain di galiba hahah ağrı olması işe yaradığını gösterir, devam böyle

1|0
    0|0
  • 1-) Squat
    2-) Kas gelişiminden dolayı ağrı olur
    3-) En iyi karın kası hareketidir (Ağırlıkla yap) :)

1|0
    0|0
  • oluyor.

1|0
    0|0
  • Bende olmaz alistik

1|0
    0|0
  • kasları çalıştırıyorsun çünkü ağrı normal bir şey önemli olan o vücudu aynı şekilde besleyebilmek

1|0
    0|0
  • Ağrı yaptığı güzel bir antrenman yaptığının habercisi çok güzel

1|0
    0|0
    • Aa süper 😃 cok üsengectim fitnesse yazilip gitmedim evde yapiyorum ama diger aletlerdende faydalanmak lazim spor cok önemli

• Belim ve dizim sakat olmasına rağmen ben bile şu halimle üşenmeden gidiyorum :D

• 👍🏻😃 heralde bir acilisi yapiliyor gerisi hep gitmek istiyor canin bir nevi herseyib oluyor tek hobbn gibi hedefin varsa birde

• Okşatmadığından :D

0|0
    0|0
  • squat adamlari erkeklerden ayiriyor kadinlarida kizdan ondan.

0|0
    0|0
  • Bel zenzirinin duruşunu iyi ayarlaman gerek kompeze bir haraket Ağrı kas da ise normal

0|0
    0|0
    • Direk popoda agri kas asagi dogru iniyor evet kaslarda

• iki üç gün de geçen bişeyse bilindik ağrı kas yırtıyorsun sonuçta birde ne kadar düzenli yapıyorsun hafta bir oldumu muhakkak olur sürekli ağırlık artırmak ta kas ağrıtır

• doğru yaptığına emin misin kalça dışarda bel dik karşıya bakıyorsun?

0|0
    0|0
    • Kalcayi disari cikariliyor evet o harketi alinca belde hafifi agri oluyor adet agrisi olurya sen bilmessinde 😃 O sekil agri oluyor belde

• Squad ne ise yaşıyor ki bacım

0|0
    0|0
    • Bilmiyor olamassin demi kardesim 😃 Popo icin skilastirmak icin alt tarafi falan yani cok faydali bir egzersiz bir yandan

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...