Geometri soru bankası önerisi verir misiniz?

arkadaşlar fem, güvender olmasın onları çözdüm. güvender kadar kolay olmayan, ama final yayınları kadar da uğraştırıcı zor olmayan bir yayın arıyorum. çok fazla gereksiz işlem kalabalığı da olmasın celal aydındaki gibi sırf o yüzden çözmüyorum, soruda görmekten çok işlemler vakit alıyor. tavsiyenizi bekliyorum.

Güncellemeler:
okyanus un ve esen in nasıl olduğunu bilen var mı?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Zirve Yayınları güzeldir..

1|0
    0|0
  • Kültür' ün yayınları da iyidir.

1|0
    0|0
  • Geometriden tek bir kaynak yetmiyor maalesef..oldukça çok çözmen lazım..ilginçtir ki biraz aravermeyigör hemen o farklı bakma yeteneğin köreliyor..o yüzden diğer derslere çalışırken de yatarken ya da ne bileyim fırsat bulduğun anda , eve otobüste dönerken vs vs geometrli çözmen şart.. benim geometrim kötüydü son sene başında.. çözüm bolca çözmek , sen baş kaynakları çözmüşsün zaten , bundan sonra yapabileceğin eğer öds de isen zaten verirler böyle egzantrik sorular olur...uğraştırır saatlerce..onlarla sen uğraşmadan çözümlerine bakarsın..ağzın açık kalır zaten ama seviyosan aklına da yatar kolay sorularda öyle denersin..değilsen de hocandan iste öyle tarz soruları..olimpiyatlık sorular ;) lys de pek zor çıkmamıştı full çıkarmıştım ben ama dediğim gibi önce yetkinliğe ulaş sonra o özel soruları bulmaya çalış ama çok zaman harcama..

ayrıca geometri hocalarıyla kanka ol , yanlarından ayrılma , o hocalara soru sormaya gelen öğrencilerin sorularına bak kolaysa hiç sallama kendi sorularını çözmeye devam et hocanın yanında , eğer kolay değil gibiyse incele sen de , zaten belli süreden sonra hoca gibi geniş bakmaya başlarsın , onun göremediği inceliği sen gösterirsin falan kanka boyutluğunuz artar..

kg.

0|0
    0|0
    • evet bir ara çözmedim hemen unutmuşum, basit bir soruyu bile yapamayacak hale geldim. bende baştan başladım, en kolay yayınlar güvender, fem zaten ama artık her gün çözeceğim unutmamak için bu yüzden yeni soru bankası alacağım bitmek üzere, şimdi güvender basit geliyor bazılarını gözümle çözüyorum :D

• kesinlikle. fizikte aynı şeyi yaşadım. fem simetri de tıkır tıkır çözdüler bizim dersanede o yayını herkese hediye dağıttılar, başka yayında ki fizik karakök ygs gibi çokta zor olmayan bir yayında tonla hata yaptı bir soru üzerinde iki saat düşündü. ama her hoca için geçerli değil, finalin geometrisinde bir hoca takır takır çözdü biraz zorlandı gerçi bayağı iyi sorular varmış dedi :D aslında en iyisi çözümlü soruları almak.

• aynen öyle..deneme-yanılma yöntemi biraz da..hata yap ama hızlı yap..fazla zamanın yok maalesef.

neyse yeter bu kadar :)

• Ösym fem e çok yakın soruyor zaten çözmüşsüz. Siz güvender için kolay demişsiniz fakat ben öyle düşünmüyorum. ben 3 yıl önce lys soru bankasını çözdüm, göremediğim sorular olabiliyordu. Geometride 27 ye 3 yapmıştım o 3 soruda analitekteydi. bunuda güvender lys soru bankasına borçluyum.

0|0
    0|0
    • oluyor tabi benimde oluyor ama genel itibariyle bir süre sonra gözünle bile çözüyor insan. yani sadece bir kural üzerinde yoğunlaşıyorlar, pratik kazanmak için onları çözdüm zaten ilk başlarda zorlanıyordum ama artık basit geliyor.

• final fem atlas

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...