Bu kadar müthiş bir kadroya sahip olan Bayern münih transfer'e 280 milyon euro ayırdı?1

ilk olarak götze'yi 37 milyon euro'ya aldılar ligler bitmeden,sizce bayern münih 280 milyon euroyu hangi bölgelere transfer yaparak harcayacak? okadar eksik bölgesi var mıayrıca ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• dünyanın en iyi takımı olmak adına yapılan hareketler bunlar

0|0
    0|0
    • aşşagıda bir arkadaş var diyorki dışarıdan pek oyuncu gelmiyor bayerne gitmek istemiyolar bayerne diyor ne dyosun bu konu hakkında kurabiye :D:D.

• belki eskide öyleydi ama son yıllarda bayern bu tabuyu yıktı

• yahu bayern 2001'den cl'yi aldıktan sonra hedef küçülttü sürekli finaller yarı finaller oynayarak başarıya doydu sonundada kupayı aldı tıp 2002'den sonra real madrid'in başarıya doydugu gibi 2009'da tekrar atılım yaptılar gerçek kimliklerine döndüler barca ile real'i anlarım neden dersen bu iki takım ezeli rekabet messi ve ronaldo bu takımlarda ve her oyuncu o takımlarda o maçlarda oynamak ister bundan dolayı ama manu nasıl bu kadar değerli anlamadım gitti.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• kulübü katarlılar mı aldı ne? :D guardiola istemiştir genç oyuncuya o fiyata iyi bence.de bu kadar adam var mllet reviyonda bile kadroda yer bulamıyo bu kadar oyuncuyu ne yapcaklar pinik felan mı acaba?

0|0
    0|0
  • bende merak ettim dışardan pek gelmiyorlar oraya almanya içinden transfer yaparlar

0|0
    0|0
    • nasıl gelmiyolar bayern isteyecek bir ftbolcu gelmeyecek öyle mi :DD: messi ronaldo dışında her oyuncuyu alırlar

• tuttugun takım manuylamı oynarsa clde heyecanlanır ya da korkarsın r bayernle mi diye bir soru soracaktım ama cevap vermedin.

• destan gibi yazmışsınız arkadaş okunmaz bu :)

• 280 m euro'nun tamamını harcıyamazlar.Götze ile gelecek adına müthis bir hamle ettiler ve sadece 37 m euro verdiler.

Draxler hamleside büyük ihtimal gelecektir,cünkü B.Münih özellikle kaliteli Almanları toplamak istiyor.

Stopere Dortmun'dan Hummels ve Sağ Bekede dünya capında 1 oyuncu alıp transferi kapatırlar diye düsünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bence Bayern Münih Barcelonayı yenecek.

0|0
    0|0
  • Bayern'in müthiş kadrosu var ona rağmen hala daha da süper oyuncular alıyorlar demekki bazılarını yolluyacaklar Shaqiri, Robben, Ribery gibi hızlı kanat oyuncualrı var bunlara Götze de eklendi galiba birini yollucaklar Robben sanki gidicek kadroları şişti ama gerçekten rüya gibi kadroları var ve kim oynarsa oynasın takım oyunu da iyi oturduğu için farketmiyor her takıma fark atıyorlar bu sene izlemekten çok keyif alıyorum bence hakediyorlar Şampiyonalr Ligi kupasını.

0|0
    0|0
    • riberyy ve götze kanatlarda oynar shakiri rotasyona girer robbende gider herkes biliyor harika kadrolaı olduklarını ama okadar parayı nereye harcayacaklar ?

• hayırlısı be gülüm :D:D

• Bayern süper kadro kuruyor valla Almanya'nın en iyilerini toplucakalr gibi bu gidişle.

• bazı adamları starlar gelen parayla da neymaar tarzı adamlar alırlar genç oyuncu alırlar

0|0
    0|0
    • gelen para derken :DD ? adamların kasasında duruyor o para zaten

• bazı oyuncularını satarlar yazmışsın demek :DD ama star yazınca yanlış anladım cümleyi pardon .dd.

• he bir a yazmamışım :D dediğim gibi bazılarını da satrlarsa 350 m yuro para oluradamlarda :D

• eşeğin bir tarafına su kaçırdı bu takım. çok pis top oynuyor namussuzlar. umarım bizim Fenerin futbolu da bir gün bu seviyelere gelir, tam o seviye değilse de bir tık altına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...