Uyurken farkında olmadan altını ıslatmak her gece böyle olan varmıdır?

Geceleri altını ıslattığını söyleyip muşamba bez bağladığını yazan sorular okudum,yani bayada varmış böyle altını ıslatan geceleri 16 19 yaş arasında vs olanda var ilginç o yaşlardada alt ıslatıp bezlenmeyi düşününce ne zordur tabi..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bu çook zor bir durum. 12 yaşıma kadar bende böyleydim. hiç bir yerde kalamıyosun. ve gittikçe pisikolejın bozuluyor. hele aılen bu konuda destek olmuyorsa berbat bir durum. kendinden nefret ediyosun tiksiniyosun. ben günlerce bu durumu yaşamamak için uyumadığımı biliyorum. piskoloğa gittim ve düzeldi. ama o günler aklımdan çıkmıyor

0|1
    0|0
    • haklısın sen bez falan kullandın mı eğer kullandıysan muşamba falan muşamba bez kullananlarıda var dahada zor oluyor,annesi bağlayan bile çok var 12 yaşında alt ıslatanlar için yani senin böylemiydi o yaşlarda.

• burdayım da bu konuyu neden ısrarla devam ettırıyoruz onu anlamadım :D tamam ıste ben varım. zor bı durum. var mıbı sorun? yoksa sende mı ? :D

• anladım yok sağol bende sorun yok alt ıslatma ile ilgili,canım sıkkın ya ne bilim konuşmak istioyrum aslında bu konu böyle başka konuda olur,aslında benim yakın arkadaşım yok,herşeyden sıkıldım neyse seni sıkmıyım öyle..

Kızlar Ne Diyor 1

• evet altıma kaçırıorum çok mutsuzum ..muşamba bağlıorum.

0|2
    0|0
    • dalga geçiyorsun bence sanmıyorum dediğin gibi olsun ciddimisin..

Erkekler Ne Diyor 2

• 16 yaşıma kadar altımı ıslatırdım. ilk zamanlar altıma naylon muşamba sererlerdi yatağa ama sonra ları bez kullanıyordum.

0|0
    0|0
  • Normal ev ortamında tuhaf, ama askerde başıma gelmişti, günün 16 saati ayaktasın üstüne spor devriye iş

0|0
    0|0
Yükleniyor...