Bebekler bakar mısınız?

6 kilo fazlam var ve agustosa kadar bu kiloyu verip spor salonuna yazılcam altı ay gidicem sizce vücüdum sekıllenır mı güzel görünüm elde edebilir miyim?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir ayda bile verebilirsin 6 kiloyu. Spor salonunda mangal yapmiycagina gore edersin 6 ayda 😑

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bebek değilim

0|0
    0|0
  • Tabiki şekillenir. 6 ay çok iyi bir süre beslenme ve uyku düzenine dikkat edersen çok iyi sonuçlar alabilirsin.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim nasıl bir beslenme yapmam lazım 1.60 boyum 53 kiloyum göbeğim yok denecek kadar az ama bacaklarım kalın ve yumusaklar sertlesmesını ıstıyorum basarabılır mıyım?

• Beslenme konusunda fazla bir bilgim yok. Kendi vücuduma göre araştırma yapıyorum. Sende öyle yapabilirsin veya diyetisyene git sana göre beslenme programı verir. Bacaklar için squat yap ve ön, arka bacak makinerinde çalış, bir süre sonra sertleşmeye başlar.

• 6 kilo çok fazlalık değilse bilmeiyorum :D ama tabi verebilirsin kolay sonuçta ancak istesen de hemen kaslanamazsın zaten. ağırlık antrenmanı yap da kilo verince sarkmasın

0|0
    0|0
  • Neye gore kime gore

0|0
    0|0
  • Buradan bakınca biraz ikna olmaya ihtiyacın var gibi görünüyorsun

#Türkerkeği

0|0
    0|0
  • sporu doguru yapman lazim ama

0|0
    0|0
    • hocalar eşliğinde yapıcam işte cok az göbeğim var yok gibi hatta kas istemiyorum ama şekilli ve sıkı olsun

• olur yeterki pes etme

• tesekkur ederim

• of sen ne diyon ortalığın... korsun

0|0
    0|0
  • Evet tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Elde edebilirsin ama sağlikl beslenmen şart en az haftada bikmadan 3 gün gitmen şart. Su yerine suyun içine taze nae yaprağ ve limon dilimleri atp tüketirsen büyük faydasn grürsün

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım canım tavsiyen için

Yükleniyor...