Çok spor yapmama rağmen neden zayıflayamıyorum?

Zamanımın önemli bir kısmını spor yapmaya ayırıyorum ama bir türlü kilo vermeyi başaramıyorum beslenmeme dikkat ediyorum bol meyve sebze protein tüketiyorum karbonhidrat neredeyse hiç tüketmiyorum haftanın beş günü 2 3 saat kardiyo ve ağırlık egzersizleri yapıyorum egzersiz tiplerini de sık sık değiştiriyorum vücut alışmasın diye. heryerim sıkılaştı kasların oluştuğunu farkediyorum ama tartıda gık yok aynı. Neden böyle? Tavsiyeleriniz var mı?

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• simdi beslenmek var beslenmek var. kalori hesabı yapmalısın. atıyorum gunde 1800 kalori yakıyosan senın yıyeceklerden 2000 geliyorsa kilo veremezsin. dogal olarak kalori hesabı yapıp kilona göre, ona göre beslenmelisin. söylede bişey olabilir. o verdigin kilolar kas olarak geri kazanıyosundur kilonda degişim olmuyodur bizim degisimizle sıkılasma oluyordur.

0|0
    0|0
    • 900 kaloriyi gecmiyorum

• Ortalama vücut 1500 kalori yakıyor 900 kalori beslenmeden alıyorum kardiyoyla 1 saatte 600 kalori veriyorum bu değerlere göre kilo vermem gerekirken neden veremiyorum yaa

• hicbi fikrim yok vermen lazım bencede.

Erkekler Ne Diyor 13

• Bunları yapıyorsunuz iyi güzel de uzman bir diyetisyene hiç görürdünüz mü? Yoksa kendi belirlendiğiniz bir reçete ile mi bunları yapıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Kendim belirledim

• Sorun burada o zaman. Önce aç karnına bir diyetisyene çıkmanız gerekiyor, zayıflamanıza engel durum ne ise o belirlenmeli, metabolizma yavaş çalışıyor olabilir bunun için tıbbi ilaç almak gerekebilir. Spor yapmak, düzenli ve az beslenmek sadece bir yere kadar etki eder. En sağlıklısı eldeki tahlil sonuçlarına göre hareket etmektir.

• diyet cok onemli yediginden fazla yakmalisin

0|0
    0|0
  • bsleneme dikkat et

0|0
    0|0
    • Detayı okuyaydın

• kas oranın artmıstır yag oranın dusmustur ben 80 kiloyu baklavlalıyım kaslıyım ondadnur

• İyi bir diyetisyenin olsa zayıflardın

0|0
    0|0
  • bol meyve sebze protein tüketiyorum. ne tüketirsen tüken su dışındaki tükettiğin fazla kalori yağ olarak geri döner. Daha temiz bir diyet ve daha bir sıkı spor ile hedefine daha sağlam yaklaş

0|0
    0|0
    • Fazla kalori almıyorum suyu az içiyorum belki de metabolizma bu yüzden yavaş çalışıyor, bilemedim. Hunharca spor yapıyorum bana mısın demiyor 😄😕

• Beslenme uyku da spor kadar önemli

0|0
    0|0
  • doktora git saglik taramasi yaptir belki vucuttan olabilir

0|0
    0|0
  • Yeme düzenini yazmamışsın ki

0|0
    0|0
  • demek ki aldığın kalori yaktığından daha az değil

0|0
    0|0
  • Diyetisyene görün istersen.

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0
  • Zamana bırak

0|0
    0|0
  • Vücudunda ödem vardır onu atman gerekiyor, onun haricinde kas hacmin yükselmiştir sıkıysan ve kiloluysan iyi gerisini boşver. Eğer yağlı bölgelerin varsa daha dieti biraz daha sıkılaştır yağı değil ama karbonhidratı kes. Hatta ketoya gir

0|0
    0|0
    • Deli gibi su atıyorum zaten kardiyoda

• Aynı şey değil, tuzu kes bitki çayları iç bir detoks yap.

Kızlar Ne Diyor 2

• tuvalete çıkıyo musun😂

0|0
    0|0
    • Nadir 😄

• Başka bir açıklama bulamadım özür dilerim😊 Metabolizmayı hızlandırıcı çay falan iç 🙄

• Kaç kilosun ve boyun kaç

0|0
    0|0
Yükleniyor...