Bu kızı tekrar kazanmalı mıyım, kazanmak için ne yapmalıyım ?

sayın aşk doktorları :D ;

benim bir sevgilim varDI. 30 gün falan çıktık . ayrılma konumuz şu ;

biz kızın abisiyle halısahaya gidiyoruz ve abisi yanımda. abisi çıktıgımızı biliyodu ama ayıp diye mesajlara cevap vermiyodum. çok sinirlendi kızmaya başladı flan. bende kızdım bunaldım flan diyip işi bitirdik. 15 tatilinden beridir konuşmazdık dün akşam mesaj atmış

"Onca kz varken nye bendm ? bu kdarını hakedecek ne yaptm sana bn senin içn ailemi abimi göze aldım lanet olsn dha önce tandğm ahmet ' ten hiç bir farkın yokmuş ;'("

bundan sonraki attığı meaj ;

"merak etme bnları sna aşkndan öldgm içn yazmyrm bu noya cevap yazma ben tuğçe "

ben yinede bir mesj attım . konştuk biraz bişey yok hiç bişey gibi şeyler söyledi . söz aldım mesaj atması için. ( konuşmak için )

bu kızı tekrar kazanmalı mıyım ? kazanmak için ne yapmalıyım ? kız çok bunaltıyordu beni . daha önce 1 kere ayrılıp birdaha sevgili olmuştuk. senin başka şansın yok demişti

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• e bunaltiyosa isteme geri ozaman istiosanda katlanacaksin yani

0|0
    0|0
    • bunaltiyor da bazen katlanabiliyorum bazen katlanılmaz oluyor :D

• yuh :D sevmiosun belli ozaman neden istiosun bosver öyleyse

• bu sevme olayı sadece çıkma teklifi ettikten sonra başlamıyor ilişki bittikten sonrada bitmiyor . o olsada sevilir olmasada . sevgili oldugunda daha yakın oluyosun o kadar . bence yani

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...