Neden ayrılmış olabilir ?

bi çocuk vardı bundan hoşlanıyodum onun da bana olan tavırları karşısında benden hoşlandığını düşünüyordum.ve buna dayanarak ondan hoşlandığımı söyledim ve beklediğim gibi oldu kabul etti oda benden hoşlandığını söyledi ertesi gün çıkmaya başladık herşey çok güzel gidiyordu bana sözler verdi seni asla bırakmıycam falan dedi sonra buna bir şey oldu ilişkimiz sadece 4 gün sürdü yapamayacağını söyledi ve bitirdi benim canım çok yandı cumartesi günü için planlar yapıyodu ama cumartesi ilişkiyi bitirdi ben bir olaydan şüpheleniyorum sizce sebebi bu olabilir mi?

çocukla mesajlaşırken arkadaşım şöyle bir mesaj atmamı istedi :'boşta arkadaşın varsa benim arkadaşıma ayarlayalım' bu mesaja karşılık benimle dalgamı geçiyosun dedi ve ne olduysa bu mesajdan sonra oldu benimle soğuk konuşmaya başladı ve bunun peşine bitti. acaba sebep bu olabilir mi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılan araştırmalara göre yeni başlayan ilişkilerin %99.9'unda seni bırakmayacağım deniliyor fakat bu sözü sarf eden %98.7'lik bir kısım terkediyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• genelde aklına ilk gelen cevap doğru olandır..

yani çok abes olmuş gerçekten öyle bir mesaj..

0|0
    0|0
  • senin bilmediğin başka bir sevgilisi var muhtemelen ve seninle diğerine yakalanmadan takılmak istemiş ama işler yolunda gitmemiş gibi ve ayrılmış işleri iyice batırmadan :) üzerinde durma fazla

0|0
    0|0
    • ben sebep sorduğumda bana senden önceki sevgilim dedi ve ben sonradan ona arkadaşının kız ayarladığını öğrendim bu ne demek o zaman madem sevgilisi var

• benim canım çok yandı onunda yanmasını istiyorum önce umutlattı sonra böyle yaptı ona ne yapabilirim

• oyun mu güzelim unut gitsin kendi hayatına bak sen mutlu olursan onun canı zaten yanar

• Kafam Durdu .s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence olabilir. bu mesaınla senin ciddiyetinden şüphelenmiş olabilir ona basit görünmüş olabilirsin. benimle de boşta olmamak için birlikte demiş olabilir. bide "boşta" lafı zaten çok uyuz durmuş orda. hele erkekler bilirsin daha hassas bu konularda.

0|0
    0|0
  • abi 4 günlük sevgiliye boşta arkadaşın varsa benım arkadaşa ayarlayalım denir mi bide bu üslupla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...