Aziz Yıldırım en çok Galatasaray şampiyonluğu gören başkan olma yolunda...

Aziz Yıldırım en çok Galatasaray şampiyonluğu gören başkan olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 15 yılda 8 şampiyonluk görmüş maşallah diyelim :) bir heykeli hak etmiyor mu sizcede?

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• Dirk Kuyt: Galatasarayın Şampiyonluklarını en çok bizim başkanımızın görmesi Fenerbahçenin büyüklüğünü gösteririr:)

5|6
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• "Aziz Yıldırım 3 yıl üst üste şampiyonluk sözünü Galatasaray için mi söz verdi ne yaptı bilmiyorum ki''

*Gökmen Özdenak

3|6
    0|1
  • Fatih Terim bu sezon gitmesse daha çok görür galatasaray'ın şampiyonluğunu :)

2|3
    0|0
  • Birazdan 6-A sınıfı başkanı Aziz YIVDIRIM isimli arkadaşımız "3 temmuzdan beri" isimli şiirini okuyacak oku cocugummm

2|1
    0|1
  • ibretlik tespit :D

1|1
    0|1
  • Fenere en çok yakışan başka : p

2|0
    0|1
  • alex heykelinin yanına diksinler :D

2|3
    0|0
  • ahaha.. :) daha neler neler görecek dur..

2|3
    0|0
  • O zaman aziz fenerde hep başkan olarak kalsın :)

1|2
    0|0
  • en azından 1 maçta 6 gol yediklerini gören bir başkan değil :D

2|2
    3|7
    • uefa kupamız var diyen ben değilim sizsiniz eskilerle övünmeye devam edin

• ben gerçekleri söylüyorum bunla gurur duymuyorum basit şeylerle mutlu olmuyoruz

• 6-0 basitmi hem biri cumhuriyetten önce birinde ise o maçı izleyen nesil hala yaşıyor. hem resmiyet olmadığı sürece benim arkadaşda halı saha maçında messiden daha çok gol atıyo messi 90 dk oynuyo kaç hafta golünün 30 a 40 a çıkırıyo bizim arkadaş 3-4 haftada 20-25 gola ulaşıyo resmiyet yok sonuçta bizim arkadaş daha iyi :D

• yine şampiyon olucaz aziz de baksın öyle yine

1|2
    0|0
  • Hala fenerbahçeliler Aziz Yıldırımı destekliyor mu acaba ?

1|0
    0|0
  • Aziz YILDIRIM orda kaldığı sürece daha çok galatasaray başkanlığı görür :)

1|1
    0|0
  • Aziz yıldırım iyiki varsın :D :D

2|0
    0|0
  • Kadıköyde şampiyonluk kupasını ikinci kez alacağız fenerliler kudurur yine :))

1|0
    0|0
  • hee

0|0
    0|0
  • yolunda değil ta kendisi benim bu yılki dileğim ne ibrahimovic ne terry ne de başka bir dünya yıldızı aziz yıldırım ve en önemlisi aykut kocaman fenerbahçede kalsın yeter

1|0
    0|0
  • haketmezmı altından yaptırmak lazım :D

0|0
    0|0
  • daha fazlasını görür inşallah, eskiden aziz yıldırımın başarılı bir başkan ve fenerbahçeye çok yararlı olduğunu düşünürdüm. Şuanda beşiktaştaki yıldırım demirörenden farkı kalmadı :D

0|0
    0|0
  • En çok gs yi yenen başkan olduğunu da unutma lütfen :)))))

0|0
    0|0
  • En Çokta Fenerin şampiyonluğunu gören bu nesil ama..

1|0
    0|0
  • bugün galatasaraylar 6alatasaray karıştıran yarın anasıyla avradını karıştırır

0|0
    0|1
  • kadıköyde cimbom ...ce şampiyonluk kupası ...ce ağlama fenev ağlama

0|0
    0|0
  • adam üst üste 3 şampiyonluk sözü verdi şampiyon derken Galatasarayı kast etti galiba :)

0|0
    0|0
  • komik insan...

0|0
    0|0
  • ona buzlu badem verelım ne yapacagını bilir :D

0|0
    0|0
  • 6alatasaray' da doğduğu günden beri...

0|0
    0|1
  • Hakediyoğ hatta bizim GALATASARAY tağafından biğ plaket felan veğilmesi lazım

0|0
    0|0
  • 8 değil 7.

0|0
    0|0
  • Allah razı olsun. umarım hep kalır fenerde. hep fenerliler de takdir edecek, tesisleşmede iyi bir başkan.

2|0
    0|1
    • "hem fenerliler de takdir edecek" olacaktı.

• güldürdün beni yahu :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ahahahahaha 5 Yıldız Balım..

Hakediyo hemde sonuna kadar..

2|6
    0|1
  • Haketti panpa yapsınlar.

1|1
    0|1
  • Ayrıca 13 yıldır Kadıköy'de Galatasaray'a yenilmeme rekoru görmüş.

1|2
    1|1
  • İlk kez bir soruya 5 yıldız verdim :)

1|1
    1|0
  • uzun süre başkanlık yapan biri iyi de kötü de çok şey görebilme duruma sahiptir.

0|2
    0|1
  • uğurlu geldi galatasaraya ozaman:)

0|0
    0|0
  • Nereden bir bok çıkarırız da Fenerbahçe'yi kötüleriz diye en çok düşünen taraftar olma yolundasınız. Dikkat edin de kötü yola düşmeyin.

0|1
    0|0
    • Hey sakin ol =)

• ben ne diyorum bu ne diyo...bi daha okursan sevinirim. kupa kaldırmak 1000 galibiyet ve fazlası mı al hepsi senin olsun

• demek istedigini anladım fb kendi çapında başarılı bir klup ve yeri geliyo böyle espriler olabiliyo fbliler de bize yapıyo karşılıklıdır bu şeyler yani fazla takılman anlamsız

• Hakediyor.

0|1
    0|0
  • 7sikebahcenin isi zor :))))

1|3
    0|1
  • senin ocakta yemeğin yokmuydu

1|1
    2|2
Yükleniyor...