Sizce sevmiyor mu neden tersler bir insan habire

sevgilimle dün buluştuk hersey cok güzeldi güldük eğlendik yeri geldi ufak atışmalar oldu ama hersey cok güzeldi ama bugün yine ilgisz sabah kalkmış günaydın dedi öğlen de ailesi ile biryere gideceklermiş onu haber verdi ne yapmaya gidiyorsnz aşkım dedim söylesem sanki anlayacaksın boşver dedi söyle anlarım dedim papatya toplicaz bağdan dedi yani sinir oldugum şu niye tersliyor ki sanki kötü bişy demişim gibi sonra aradan bir saat gecti vardınız mı aşkım dedim evetde ne olduki soruyorsun dedi bişy olmasımı gerekiyo merak ettim dedim yani szce bni sevmiyor mu neden tersler ki

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkek olarak biz böyle yapınca daha çok sevildiğimizi düşünüyoruz. ama biz daha çok seviyoruz.

1|0
    0|0
    • nasıl yani desem acar mısın anladım da demek istediğini daha cok duymk istyrm :)

• vermez biraz inatcı ve odun

• nedense tüm kızların sevgilileri böyle:) özel olarak böyleleriyle mi çıkıyorsunuz? seni üzen birine taviz verme uyar bence

Erkekler Ne Diyor 1

• kaç aydır ya da gündür çıkıyosnz

0|0
    0|0
    • 2 yıl

• sorunlarımız kavgalarımız ayrılıklarımız hep oldu da dün hersey harikaydı bugünde harikaydı yani kavga tartışma veya baska bşy yok anlm veremediğim bu

• ailevi bir sorundur ozamn sen şuan arama o zaten sakin olduğu zaman kendi arar

Kızlar Ne Diyor 2

• dengesiz olabilir ruh hali değişio olabilir ailesiyle oraya gtmek istemedği halde gııdio olabılır sen üstüne düşme byük ihtimal senle alakalı değildir o seni arayıp sorana mesaj atana kadar bekle sabırlı ol hem ozman kendii anlatır belki herhangi sorun varsada biraz kuruntu yapıo olmayasın

0|0
    0|0
  • dengesizliğinden tersliyor ,bence biraz uzak kalmayı dene bırak o arasın bu kadar terslemesinden sonra sakın arama gururlu ol sana değer veriyorsa seni kaybetmek istemiyecektir

0|0
    0|0
    • yani de dün hersey güzeldi o kadarda güldülk eglndkk bugun bunu yapması tuhaf

• kafası karışıktır bir başkası bile olabilir bunu da aklına getir bence erkekler tuhaf çünkü ççok kaptırma kendini derim yoksa üzülen kızlar oluyor hep

Yükleniyor...