Galatasarayda Fatih Terim'in Gelmemesi Durumunda Riekerink le Yola Devam Edilmelimi Sizce?

Hani oldu ya dünyanın binbir türlü hali var Fatih Terim gelmedi diyelim sizce bu olasılıkta Riekerink le yola devam edilmelimi?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• rikerik şu an devam edecek ama tepesinde fatih terimin kılıcı olacak bu bir gerçek, adam bu şartlarda ve bu baskıyla işyini nasıl yapacak hiepimiz izleyeceğiz... benim tahminim gelecek sezonun ilk yarısının ortası veya sona doğru muhtemel bir art arta gelen mağlubiyet veya beklenene verememesi halinde fatih terim getirecekler...

0|0
    0|0
    • Fatih Terim bence Temmuz başında Galatasaray ın başına geçer. Aksi durumda Terimin sezon ortasında geleceğini sanmıyorum

• @kartalAsığı-Baran avrupa sampiyonasindan sonra mi gelir diyorsun, isin acikcasi fatih terimin kulup takimi yonetmek istedigini bende dusunuyorum ama temmuzda gelmez gibi... bekleyecektir biraz daha bence...

Erkekler Ne Diyor 7

• Gelmemesi durumunda düşünülür bunlar futbolcularda istiyor kalmasını ama bakalım ne olacak.

0|0
    0|0
  • Yorum yapacamda adamın daha adını söyleyemiyorum ya :D

0|0
    0|0
  • Birakin 1 senede o gariban oynasin bir bok olacagindan degilde hani sevabina bide o takilsin

0|0
    0|0
  • Fatih Terim inşallah Galatasaray ın başına geçer Bruma, Hamit Amrabat gibi oyunculara verdiği paralar ortada yine Galatasaray ı bitik duruma getirir.

0|0
    0|0
  • Galatasaraya fatih terim gelmeyecek ki

0|0
    0|0
  • Etsin tabi adam akıllı yiyecek lokma bulamıyor kulüp gidipte dünya kadar para verip yeni bir herif niye alsın aylıgı 45 bin tl'ye geliyor sabri daha fazla alıyor. :D

0|0
    0|0
  • Kalsın da bu sene de rezilmi olalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...